Om VE day, ofwel Victory in Europe day, te vieren heeft de ontwikkelaar van Enlisted een nieuwe trailer vrijgegeven. Vandaag is het 76 jaar geleden dat de tweede wereldoorlog in Europa werd beëindigd. De trailer bevat beelden van de laatste slag op Europees grondgebied, die wordt toegevoegd aan Enlisted middels de Battle of Berlin-bundel.
De Battle of Berlin-bundel voor Enlisted verkeert momenteel in de beta fase en kan nog tot en met 11 mei gespeeld worden. Na deze datum kan de bundel worden aangeschaft in de diverse stores.
Enlisted is een MMO first-person shooter gebaseerd op grote veldslagen tijdens de tweede wereldoorlog. De game is beschikbaar op PlayStation 5, Xbox Series en PC.
Nieuws
Enlisted viert VE day met een nieuwe trailer
Door Stefan van den Broek
0
Laatste artikelen

Nieuws
Grand Theft Auto VI: An Extended Look domineert Netflix hitlijst
door Stefan van den Broek

Nieuws
Gelekte foto's van PlayStation LEGO-set opgedoken
door Stefan van den Broek

Preview
Wardens of Avalon
door Natascha Huijs

Preview
Stuntman: Hollywood
door Sil Hendriks

Preview
Warhammer: Deathmaster
door Sil Hendriks
Google
Maak van GameQuarter jouw voorkeursbron op Google
Stel GameQuarter in als je voorkeursbron en mis nooit meer het laatste gaming nieuws wanneer je zoekt op Google.
Voeg GameQuarter toe als voorkeursbron
Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie