Sinds 2007 kreeg Football Manager geen plek op de Xbox. Nu de geruchten van een eventuele overname van SEGA door Microsoft heel hardnekkig beginnen te worden, wordt aangegeven dat Football Manager 2021, uitgegeven door SEGA, naar de Xbox One en Xbox Series gaat komen. Laten we nu niet verder op de geruchten ingaan, dit bericht gaat immers over Football Manager 2021.
De Studio Director van Sports Interactive Miles Jacobson laat weten: “Football Manager 2021 is een historische release voor ons als studio. We brengen de serie naar meer platformen dan ooit en geven meer spelers hiermee de kans hun favoriete club te managen. Of dit nou op de PC, op de bank of op je telefoon of tablet is.”
Pre-orders op de Epic Store en Steam leveren 10% korting op en geven de mogelijkheid om twee weken voor release al aan de slag te gaan met een Early Acces-editie van de game. Alle progressie neem je mee naar de volledige game.
De game verschijnt 24 november op PC en Xbox. De Switch volgt met FM21 Touch in december. Wanneer iOS en Android een eigen versie krijgen wordt bekendgemaakt in oktober.
Laatste artikelen

Nieuws
Red Dead Redemption komt naar PS5, Xbox Series, Nintendo Switch en je mobiel
door Stefan van den Broek

Nieuws
Ghost of Yōtei toont prachtige beelden van PlayStation 5 Pro-versie
door Stefan van den Broek

Nieuws
Assetto Corsa Rally is nu officieel in Early Access
door Stefan van den Broek

Nieuws
Tokyo Xtreme Racer koerst richting PlayStation
door Stefan van den Broek

Nieuws
Horizon MMO is bevestigd en toont gameplay
door Stefan van den Broek
Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie