Redout staat al voor jaren bekend om zijn supersnelle gameplay. Iedere keer weten ze weer de racegame-liefhebber te amuseren door te racen op ongehoorde snelheid. Nu is het jouw beurt om in Redout 2 door de geluidsbarrière te knallen.
Redout 2 is eigenlijk een typisch vervolgdeel voor een racegame. Het concept is hetzelfde, maar dan met meer van alles. Met meer dan 1000 kilometer per uur ga je sneller dan ooit, er is nog uitgebreidere career mode, 36 unieke race tracks, diverse multiplayer-modi mogen uiteraard niet ontbreken en er zijn twaalf verschillende chassis die je volledig kunt aanpassen naar jouw voorkeur.
Er is een standaard versie en een Deluxe Edition te koop. In de Deluxe Edition zit naast de basisgame ook de Season Pass. Deze biedt op zijn beurt toegang tot de twee toekomstige DLC-pakketten met nieuwe locaties en meer.
De game komt uit voor de PlayStation consoles, de Xbox Consoles en op de PC via Steam en de Epic Games Store.
Laatste artikelen

Artikel
De Top 5 van 2025: Sil
door Sil Hendriks

Nieuws
Code Violet laat iets langer op zich wachten
door Sil Hendriks

Nieuws
Indiestudio Endflame onthult nieuwe psychologische horror game Silent Road
door Stefan van den Broek

Nieuws
Micron stopt met hun Crucial-merk
door Sil Hendriks

Nieuws
Game van gesloten PlayStation London Studio krijgt een tweede kans
door Sil Hendriks
Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie