Het is tijd om je familie te omhelzen, de smoking aan te trekken en je wapens uit het vet te halen, en de geschiedenis van de georganiseerde misdaad in Amerika voor het eerst of nog een keer te beleven in Mafia: Trilogy. Deze bevat een opgepoetste versie van het tweede deel in 4K en een heruitgave van het derde deel. Beiden worden uitgegeven als Defintive Edition en bevatten alle extra content. De echte knaller volgt in augustus: Mafia: The City of Lost Haven wordt opnieuw van de grond af opnieuw opgebouwd en uitgebracht als remake.
Spelers kunnen de ‘definitive edition’ van het tweede en derde deel per direct aanschaffen en spelen op Xbox One, Playstation 4 en PC (nu alleen op Steam, later ook naar Epic). Ook is het mogelijk om Mafia: Trilogy als volledig pakket inclusief het eerste deel te bestellen. Voor de remake van de allereerste Mafia dien je dan nog wel te wachten tot 28 augustus dit jaar.
Voor bezitters van Mafia II en Mafia III is er goed nieuws, de definitive editions worden als upgrade aangeboden als je een digitale variant van het tweede of derde deel bezit. Je kunt vanuit deze positie ook tegen een gereduceerde prijs de rest van de trilogie aanschaffen.
Laatste artikelen

Review
News Tower
door Peter Beckers

Artikel
Lijsttijd: zeven games met een diepgaande character creator
door Natascha Huijs

Nieuws
Ubisoft waarschuwt voor lagere inkomsten omdat gamers minder zouden kopen
door Sil Hendriks

Nieuws
Bespaar nu ook op Kingdoms of the Dump
door Sil Hendriks

Nieuws
Nieuwe skill nu beschikbaar in Old School RuneScape: Sailing
door Samuel Lutters
Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie