Monster Hunter: Rise was het vlaggenschip van de Nintendo Direct Mini die vandaag plaatsvond. Capcom belooft dit deel in de Monster Hunter-serie op 26 maart 2021 uit te brengen.
In Monster Hunter: RIse kan je alleen of met drie andere spelers de jacht openen op grote monsters. Je bevindt je in dit deel in het kleurrijke Kamura VIllage waarvandaan je verschillende quests kan voltooien. Men belooft geen laadtijden tussen de verschillende gebieden, waardoor de ervaring meer gestroomlijnd zal zijn.
De gameplayloop is ongewijzigd: versla monsters en maak met de buit betere wapens en uitrusting, waardoor je sterkere monsters kan verslaan. Nieuw in dit deel is de ‘wirebug’ waarmee je jezelf makkelijker door gebieden kan manoeuvreren. Ook wordt de Magnamalo geïntroduceerd, het monster dat als vlaggenschip fungeert binnen de monstervloot.
Voor alle andere nieuwigheden kan je het beste de aankondigingstrailer hieronder kijken.
Nieuws
Monster Hunter: Rise laat je monsters jagen in de trein, auto of op het toilet
Door Wilco
0
Laatste artikelen

Nieuws
NBA 2K27 wordt de eerste officiële game die DLSS 5 ondersteunt
door Peter Beckers

Nieuws
Grand Theft Auto VI: An Extended Look domineert Netflix hitlijst
door Stefan van den Broek

Nieuws
Gelekte foto's van PlayStation LEGO-set opgedoken
door Stefan van den Broek

Preview
Wardens of Avalon
door Natascha Huijs

Preview
Stuntman: Hollywood
door Sil Hendriks
Google
Maak van GameQuarter jouw voorkeursbron op Google
Stel GameQuarter in als je voorkeursbron en mis nooit meer het laatste gaming nieuws wanneer je zoekt op Google.
Voeg GameQuarter toe als voorkeursbron
Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie