Lange tijd waren demopods, demodiscs en spelen bij vrienden de enige manieren om games zelf te proberen alvorens ze te kopen. Met de digitalisering van de game-industrie in volle gang, komen er echter steeds meer alternatieven bij, iets waar ontwikkelaar Zillion Whales gretig gebruik van maakt.
Om de verkoopcijfers van hun nieuwste RTS, Mushroom Wars 2, een extra zetje te geven, organiseert men namelijk een gratis weekend. Vanaf zeven uur eerder deze avond tot komende zondag tien uur ’s avonds kan iedereen met een Steam-account het spel hier gratis proberen, waarbij de voortgang kan worden opgeslagen en overgedragen naar de betaalde versie.
Mocht het gratis weekend naar meer smaken, dan is dit tevens het perfecte moment om de game in huis te halen. De game is namelijk komend weekend in prijs verlaagd. Waar het normaal gesproken € 14,99 kost, dan ben je nu slechts € 11,99 kwijt, wat neerkomt op een korting van 20%.
Let op: GameQuarter schrijft dit bericht in de hoop zijn lezers te wijzen op voor hun interessante game(-gerelateerde) aanbiedingen. Deze inhoud wordt niet gesponseerd door Zillion Whales of Valve, noch zijn die op de hoogte gebracht van het bestaan van dit bericht.
Laatste artikelen

Preview
IKUMA: The Frozen Compass
door Sil Hendriks

Nieuws
Gelekte gameplay-beelden tonen nieuwe grote map Battlefield 6
door Stefan van den Broek

Nieuws
Ghost of Yōtei laat zien waarom twee katana beter zijn dan één
door Sil Hendriks

Nieuws
Dying light: The Beast komt vandaag uit, één dag vroeger dan gepland
door Samuel Lutters

Nieuws
Town to City demo krijgt belangrijke update ná release game
door Sil Hendriks
Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie