PS3 hoofdplatform voor Vanquish

Vanquish
22/10/2010
Third-person shooter
nee
PlayStation 3, Xbox 360

Platinum Games heeft met de ontwikkeling van Bayonetta al enige ervaring opgedaan met de Xbox 360. Dat in tegenstelling tot de met technische problemen geteisterde PS3-versie, die werd overgelaten aan een intern ontwikkelingsteam van Sega. Gelukkig voor de PlayStation 3-eigenaren geldt voor Vanquish niet hetzelfde.

Shinji Mikami, director van Vanquish, heeft bevestigd dat Platinum Games dit keer wél de PlayStation 3-versie van de game voor zijn rekening neemt. Verrassend genoeg is de PS3 zelfs het hoofdplatform, wat zou betekenen dat beide versies vrijwel identiek zijn aan elkaar.

Hoewel de ontwikeling eerst begon op de PC, staat Vanquish momenteel enkel gepland voor de PlayStation 3 en Xbox 360. Volgens Mikami is vooralsnog niet zeker of later een mogelijke PC-versie volgt.

Bron: 1UP

GQ tv

            

E1: Killzone 3                                 E2: Dead Space 2
E3: MotorStorm Apocalypse          E4: Crysis 2          

          E5 : Duke Nukem Forever                                                                           

Enquête
Neem GameQuarter mee
Hot
Speel nu