Resident Evil: Revelations zou cijfer in titel moeten hebben

Resident Evil: Revelations
TBA
Survival horror
ja
3DS

Resident Evil: Revelations zou een cijfer in de titel moeten dragen. Dit omdat het een volledig Resident Evil game is, en niet een of andere spin-off, heeft de producer bekend gemaakt.

Met andere woorden, Resident Evil: Revelations zou Resident Evil 6 moeten heten en het zou ook met dat logo moeten bestempeld worden. "Ik zou het misschien niet moeten zeggen, maar nu ik kijk naar deze afgewerkte game vraag ik mij af waarom we gewoon geen cijfer in de titel hebben gegooid,' zei Revelations producer Masachika Kawata in een interview. "Het is een rasechte Resident Evil game van top tot teen, dus geniet er ook maar van."

Kawate legde uit dat ze elk misnoegen wouden vermijden dat te maken had met Resident Evil 5, deze game werd niet al te warm ontvangen door recensenten en fans.

Bron: Eurogamer

Reacties

Dave (Q Administrator) op Dinsdag 24 januari 2012 om 13:53

ik vond 5 zalig.

Edenian op Dinsdag 24 januari 2012 om 21:41

Ik ook. Alleen de quicktime events waren wat ongelukkig en zeker in co-op. Ook de endbattle was iet wat onmogelijk met 2 omdat je zodanig vlug op de toetsen moest bashen. Ik kan al niet wachten om deze te spelen en zeker de 6!

ThijssieBoy op Dinsdag 24 januari 2012 om 19:32

 Ik vond het ook al vreemd waarom ze er gewoon geen cijfer naast geplaatst hadden...

Bert94 op Dinsdag 24 januari 2012 om 21:53

 cijfers of niet... de game zal geweldig zijn :P

Edenian op Woensdag 25 januari 2012 om 00:52

² that, kan niet wachten om deze eens te spelen...

Dave (Q Administrator) op Woensdag 25 januari 2012 om 11:42

Ik snap dat ze geen cijfer plaatsen. Het is en blijft een handheld versie en volgt dus niet zijn groote broertjes. Ik voel me persoonlijk ook een kluns tegen de vijanden in de 3DS demo ;p

Neem GameQuarter mee
Enquête
Hot