Don't Starve is een behoorlijk succes op PC en PlayStation 4, waardoor ontwikkelaar Klei Entertainment overweegt de game te porten naar de PlayStation Vita. Het heeft echter nog meer grootse plannen.
Aan het einde van de zomer zal namelijk een coöperatieve modus worden toegevoegd aan Don't Starve, zodat je met maximaal drie vrienden wel degelijk zult sterven. Mocht je geen vrienden hebben, dan kun je ook gewoon online met willekeurige mensen spelen.
Op het moment dat de multiplayer wordt toegevoegd aan Don't Starve, zal de aanschafprijs wel worden opgeschroefd. In Amerika zou het om $5 gaan, dus de verwachting is dat het hier ook € 5,- omhoog zal gaan. Gamers die de game al gekocht hebben krijgen de multiplayer echter gratis.





Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie