John Salter, arcadekampioen van Ohio, heeft tijdens een marathonsessie gamen van ruim drie dagen twee wereldrecords gebroken op zijn arcadekast van Armor Attack.
Zijn recordpoging was te volgen middels een livestream, waarmee ook bewezen kon worden dat er geen vals spel was. Zo kon de hele wereld aanschouwen dat Salter met slechts een muntje 85 uur en 16 minuten heeft doorgespeeld alvorens het loodje te leggen. Dit deed hij ''ononderbroken'' door het toilet te gebruiken en power naps te nemen terwijl de game nog gewoon door ging. Salter namelijk zo ontzettend veel extra levens verdient dat hij zich dit kon permitteren.
Met deze tijdspanne heeft hij het record van 84 uur 48 minuten verbeterd dat vorig jaar werd neergezet door George Leutz in Q*Bert. Hij heeft echter ook een ander record gebroken, dat al 1982 werd gezet. Dit record was voor het meeste punten vergaren tijdens een speelsessie. Salter verdiende er namelijk 2,211,990, terwijl het record op 2,009,000 stond.






Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie