De persconferentie van Electronic Arts deed deze E3 in de eerste instantie een hoop werkbrouwen fronzen. Games als Mirror's Edge 2, Star Wars: Battlefront 3 en de nieuwe Criterion game kregen geen gelikte trailer, maar concept art en ander productie materiaal op het grote scherm.
Natuurlijk waren er ook traditionele videos zoals we van de E3 gewend zijn, maar de toon in de show lag heel anders dan we van EA gewend zijn. En dat was ook helemaal de bedoeling volgens Patrick Söderlund, EVP van EA Studios.
''We hadden het pad van aankondigingen met mooie gemaakt filmpjes en een leuk logo kunnen kiezen, naar Blur of iemand anders kunnen gaan en ze een hoop geld betaalt om dat te doen, maar we hebben besloten dat we willen dat mensen zien wat het is om een game te maken en om ze te betrekken. We willen ze uitnodiging bij het ontwikkelproces van onze games.
Ik ben naar een hoop andere persconferenties gegaan en ze kozen altijd de oude manier. Ze betalen een hoop geld om een trailer te laten maken die niets te maken heeft met de game en dan laten ze een logo zien. Wij hebben laten zien hoe de games er op dit moment uit zien en geven je de kans om de wereld van EA binnen te stappen om te zien hoe het is om games te maken. Persoonlijk vind ik dat best cool.''
Waar het dus op neer komt, is dat Electronic Arts een andere weg in wilt slaan. Een weg, die naar de gamer leidt en niet alleen het grootste geld. Wij moedigen het alleen maar aan, laat die kleinere IP's maar komen!






Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie