Sander
Het fenomeen Limited Runs is slim inspelen op het gevoel van gamers. Als iets je interesse heeft en er is een exclusieve variant van, dan MOET je het hebben. Limited Runs zijn er voor de echte verzamelaar en het is leuk dat er voor die gamers nog iets is om je op te verkneukelen in een maatschappij waarin steeds meer digitaal wordt. Persoonlijk ben ik al een tijd geleden overgestapt op de digitale markt wegens het fenomeen ruimtegebrek, maar voor de verzamelaars vind ik het een goede zaak om de limited runs in stand te houden!

Peter
Ik krijg regelmatig bericht van Limited Run Games of andere uitgevers die dergelijke acties uitvoeren en ik ben er gecharmeerd van. Persoonlijk heb in niks met fysieke edities; voor de PC is het bijna helemaal uitgestorven. De laatste games die ik fysiek heb gekocht voor Windows waren meer toegangsbewijzen die je naar Steam brachten, zodat je het daar kunt downloaden. Voor consoles is dit anders. Ik spreek regelmatig gamers die nog wel graag fysieke edities willen hebben, maar meestal gaat het dan wel om games die wat meer worden gespeeld en waar je bij de MediaMarkt er rustig twintig van in de schappen hebt liggen. Persoonlijk voel ik mij gedwongen door PlayStation, die hun games zo achterlijk duur maken, dat ik maar de fysieke versie koop, die vaak goedkoper is. Ik vind het wel heel leuk dat er uitgevers zijn die de mogelijkheid bieden dat je van indiegames een fysieke versie kan kopen. Wat ik helemaal geweldig vind, is dat er nog altijd games voor de GameBoy, NES en SNES worden gemaakt. Ik heb nooit een oude console gehad, maar mijn hart maakt altijd wel een dansje als ik lees dat er nog mensen zijn die er games voor maken. Wie weet koop ik op een dag een leuke Nintendo Switch game waar ik nog nooit van heb gehoord, met een boekje, een stalen case en een paar stickers, gewoon omdat ik dan kan zeggen dat ik best iets unieks heb.

Dave
Ik hou van beperkte producties als het gaat om iets exclusiefs dat anders niet eens het daglicht zou zien. Het is heel gebruikelijk voor indie-projecten om enkel digitaal te releasen en de complexiteit en risico's van fysieke releases te vermijden. Er is nog steeds een grote vraag naar fysieke releases en ik zal altijd fysieke games kopen die me nauw aan het hart liggen. Het is iets om te verzamelen, maar niet elke ontwikkelaar of uitgever heeft de middelen om fysiek uit te brengen. Echter, als de grootste uitgevers valse schaarsheid creëren om de verkoop te stimuleren zouden ze een speciale plaats in de hel moeten krijgen. Wat Nintendo deed met Super Mario 3D All-Stars is gewoon hebzucht.








Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie