Uiteraard zijn ze niet zo heel blij met de blokkade van de CMA bij de technologiegigant. Brad Smith, vicepresident bij Microsoft geeft aan dat ze nu niet gaan opgeven: "We blijven ons volledig inzetten voor deze overname en zullen in beroep gaan." Smith stelt dat "het besluit van de CMA een pragmatische weg afwijst om mededingingsbezwaren aan te pakken en technologische innovatie en investeringen in het Verenigd Koninkrijk ontmoedigt". Hij wijst hier op de partnerschappen die Microsoft in de afgelopen maanden is aangegaan met diverse bedrijven cloudgaming services aanbieden.
De situatie waar Microsoft zich in bevindt, is echter een lastige. Wanneer ze goedkeuring hadden gekregen van Europa en Groot-Brittannië, hadden ze door kunnen gaan ongeacht de rechtszaak die de Amerikaanse FTC heeft aangespannen. Nu zijn ze wat afhankelijker van de uitslag van de rechter in de rechtszaak, die op zijn beurt tijd zal gaan kosten. Europa
Hoe je het wendt of keert. De acquisitie van Activision Blizzard door Microsoft komt weer op wat lossere schroeven te staan.