Met Deus Ex maakte Eidos wederom een succesvol nieuw deel van een franchise die al een tijd in de koelkast stond. De lovende kritieken smaakten duidelijk naar meer, want de registratie voor een mogelijk vervolg met de subtitel Human Defiance is al aangekondigd. Nu kunnen we daar ook nog Deus Ex: The Fall aan toevoegen.
In Deus Ex: The Fall kruip je in de huid van Ben Saxon, een voormalig huurling. In de toekomst, waar het gros van de bevolking afhankelijk is van augmentaties hebben grote corporaties de macht. Dit oefenen ze uit door regeringen onder druk te zetten met medicijnen die de bevolking nodig heeft. Een duister complot, waar Saxon het fijne van wilt weten. Square Enix heeft duidelijk vertrouwen in de mobiele spin-off van de game, iets wat blijkt uit de uitspraken van twee betrokken ontwikkelaars.
“We zijn erg blij om verder te gaan met de DEUS EX serie voor mobiele platformen en te beginnen aan een nieuwe reis”, zegt Jean-François Dugas, Executive Game Director bij Eidos-Montréal. “Het team heeft een geweldige klus geklaard. Er is een heel nieuw verhaal gecreëerd en de besturing is op maat gemaakt voor intuïtieve touch screen gameplay. Tegelijkertijd blijft het spel trouw aan het DEUS EX universum. Spelers kunnen exploratie, actie, hacking en sluipen verwachten, en natuurlijk keuzes en consequenties, oftewel; de volledige DEUS EX ervaring.”
“Smart devices spelen een centrale rol in Square Enix’s platformstrategie en we benaderen deze met dezelfde aandacht en toewijding als onze verpakte- en digitale releases. DEUS EX: THE FALL is het bewijs van onze toezegging om hoogwaardige entertainment voor mobile en tablet devices af te leveren,” aldus Antony Douglas, General Manager van Square Enix Mobile.






Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie