Om de start van het derde seizoen van diens live-service kracht bij te zetten, heeft Blood Bowl 3 een nieuwe factie mogen verwelkomen: de Shambling Undead.
Zoals de naam al impliceert, bestaat deze club uit wezens die door middel van necromancie een tweede leven krijgen. Nu denk je allicht bij Undead aan trage, schuifelende, stinkende lijken die niets te zoeken hebben op een sportveld. En dan heb je deels gelijk. Zombies en Mummies voldoen inderdaad aan dit stereotype, maar worden vergezeld door Skeletons en Ghouls, die een stuk rapper zijn, maar ook een stuk brozer. Je team samenstellen wordt dus een balanceringsact.
Naast deze nieuwe factie, introduceert Season 3 ook een nieuwe Season Pass vol goodies, en een nieuwe coach, bal, veld en bal.
Dat Season 3 begint, betekent tegelijkertijd dat Season 2 dus is afgelopen. Maak je echter niet druk als je daar dingen hebt gemist. De teams van de vorige twee seizoenen kun je gewoon nog los aanschaffen.
Over dat seizoen gesproken; NACON heeft een infographic vrijgegeven met een hele hoop interessante statistieken daarover, zoals de meest gespeelde facties en het aantal touchdowns.

0 reacties op "Er zit een luchtje aan de nieuwe factie van Blood Bowl III"
Gelieve eerst in te loggen of te registreren om een reactie te plaatsen a.u.b.
Log in of registreer hier