Dit is de situatie in de LISA games. In een gebeurtenis die men White Flash heeft gedoopt, zijn vrouwen uit het niets verdwenen. Wat nu resteert, is een barbaarse wereld vol mannen en geweld. Één man vindt echter het laatste meisje en adopteert haar als zijn dochter.
Het verhaal van dit duo werd verteld in twee games. LISA: The Painful laat zien hoe Brad probeert om zijn dochter veilig te houden in deze doorgeslagen wereld en schroomt daarbij geweld niet. LISA: The Joyful vertelt haar verhaal, terwijl ze probeert zichzelf te vinden en de wereld te redden, terwijl ze verbergt dat ze een vrouw is.
Vanaf 18 juli is er echter een derde optie: LISA: Definitive Edition. Deze bundel is niet enkel een handige manier om beide titels te spelen, maar voegt ook verbeteringen toe, zoals 120FPS, ondersteuning voor unieke functies van DualShock, Dualsense en de JoyCons, verbeterde graphics en een painless mode voor wie enkel t verhaal wil beleven. De editie zal verschijnen op Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series en PC.






Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie