Third-party controllers hebben natuurlijk een beetje een dubieuze reputatie. Er zijn oprecht geweldige alternatieven voor first-party hardware, soms zelfs beter dan het origineel, maar velen van ons kunnen zich nog de goedkope knock-offs herinneren die we vroeger kregen met kerst of mee moesten spelen bij vrienden. Daar lijken we ons in deze echter geen zorgen over te hoeven maken.
De Victrix Pro BFG is namelijk niet enkel officieel gelicenseerd door Xbox, maar doet niet onder voor diens Elite controller. Kijk maar een mee naar de specs:
- Draadloos en bedraad te gebruiken met Bluetooth-compatibiliteit
- Pas aan naar smaak met drie verwisselbare modules
- Dual rumble motoren en impulse triggers
- Vier knoppen aan de achterkant die vrij kunnen worden geprogrammeerd
- Vuur sneller met gepatenteerde Clutch Trigger met hair trigger mode
- Pas je ervaring nog verder aan met de Victrix Control Hub app op zowel PC als Xbox
- Ingebouwde Dolby Atmos met levenlang abonnement voor geweldig surround sound
- Komt met draagtas en mod tools
Klinkt fancy toch? Zo is het echter ook geprijsd, al had je dat allicht al verwacht nadat de vergelijking met de Elite controller werd gemaakt. Je mag immers € 199,- voor de Victrix Pro BFG neertellen, die voor nu enkel via Amazon te krijgen is.
Victrix Pro BFG













Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie