Tour de France 2022 en Pro Cycling Manager 2022, twee wielrenspellen die jaarlijks samen verschijnen, zullen dit jaar op 9 juni arriveren. Zo laat uitgever NACON weten met de trailer waar de spellen mee worden aangekondigd.
Zoals je van een jaarlijks terugkerende serie kunt verwachten, is die voorzien van de actuele sporters en locaties. Dat is echter meer een update, dan een upgrade en dus zijn we blij om te melden dat Cyanide, de ontwikkelaar, zich er niet zo makkelijk vanaf heeft gemaakt.
Voor de 2022-editie van de games heeft men de AI onder handen genomen, zodat deze meer soorten gedrag kunnen vertonen, realitischer reageren gedurende races en zullen proberen om een voorsprong te krijgen. Daarnaast is er een compleet nieuwe game mode, een soort challenge mode genaamd Race of the Moment waarin spelers met elkaar wedijveren, en is de Primavera Classic toegevoegd.
Kleinere vernieuwingen zijn er in de vorm van een systeem dat per etappe bekijkt welke spelers goed zijn voorbereid en welke niet, instellingen voor incidenten en een HUD die trilt als men over geplaveide ondergronden fietst.
Pro Cycling Manager voegt hier natuurlijk meer aan toe, daar deze PC-versie de uitgebreidere van de twee is. Hierbij kunt je denken aan een verbeterde manier om talent te scouten en meer ontwikkelingsmogelijkheden voor de renners, evenals een verbeterde interface.





Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie