Af en toe heb je echter een ontwikkelaar die probeert meer te doen met een genre dan het minimale. En voor dit specifieke type game, ging het Belgische Rogueside de uitdaging aan. Het resultaat is de twee jaar geleden Hidden Through Time, welke kon rekenen op lovende kritieken.
Wie die kijk op het genre kon waarderen, zal verheugd zijn om te leren dat een vervolg genaamd Hidden Through Time 2: Myths & Magic is aangekondigd voor PlayStation 5, Xbox Series, iOS, Switch, PC & Android voor later dit jaar.
Net zoals in het vorige deel, is dit geen zoektitel waarin je naar grotendeels stilstaande afbeeldingen kijkt. Je zult allerlei locaties bezoeken, waar je kunt klieren met de omgeving terwijl je zoekt naar dat ene object dat je maar niet kunt spotten. Je kunt gebouwen neerpoten, binnenin ze kijken of met karakters spelen. Maar vooral kun je een hoop lol maken terwijl je jouw ogen de kost geeft.
''Het idee van Hidden Through Time kwam van de originele Waar is Waldo-boeken die iedereen had toen ze jong waren. Het belangrijke verschil tussen ons en de competitie is de toevoeging van een map editor, waardoor de community hun eigen maps kunnen maken en delen, evenals die van andere kunnen spelen. Een van de grootste focuspunten van dit vervolg is customisation,'' aldus Marketing Manager Jacobein van den Bergh.





Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie