Bij gebrek aan een daadwerkelijke opvolger, heeft 1047 Games blijkbaar besloten om het dan maar zelf te doen middels een game die men Empulse heeft gedoopt. Zo weet Tom Henderson van Insider Gaming te melden, welke pre-alpha footage van het spel zou hebben ontvangen en deze niet gedeeld heeft, maar wel heeft beschreven wat het toont. En die omschrijving zal bekend klinken voor fans van Respawns shooter.
Volgens Henderson is Empulse een first-person shooter vol wall running, grapplig hooks en mechs die spelers kunnen besturen. Deze vallen niet uit de lucht, maar liggen bezaaid op het slagveld, zodat elke speler ze kan gebruiken, vergelijkbaar met een weapon pickup.
Dat 1047 aan nieuwe game werkt, was overigens al enige tijd bekend. Eerder dit jaar liet CEO Ian Proulx al weten dat ''we een klein deel van het team is begonnen met werken aan een andere game dan Splitgate. Het is een movement shooter en als je een fan bent van games als Titanfall en Black Ops 3, willen we graag van je horen.''
Dat Titanfall als inspiratie zou dienen voor de volgende game van 1047, is niet verrassend. Toen Proulx vorig jaar het podium van Summer Game Fest beklom met zijn controversiële MAKE FPS GREAT AGAIN-pet, gaf hij al te kennen te hopen dat een Titanfall 3 er zou gaan komen. Blijkbaar was hij het wachten beu.
Of Empulse fans van de franchise zal gaan bekoren, zal de tijd moeten leren. 1047's historie is immers zeer wisselvallig. De eerste Splitgate deed het bijvoorbeeld goed, maar diens opvolger werd zo slecht ontvangen, dat het terug in beta ging alvorens opnieuw gelanceerd te worden als Splitgate: Arena Relaunched. Deze werd beter ontvangen, maar lang niet zo goed als zijn voorganger. Succes is dus alles behalve verzekerd.







Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie