Elemental Brawl is geen kopie van SSB, maar lijkt op het eerste gezicht wel een beetje dezelfde chaos voor te schotelen, al komt dat in deze game niet door items, maar door zes elementen die willekeurig op het veld verschijnen en kunnen worden gecombineerd voor pure chaos. Mix bijvoorbeeld vuur en water om stoom te krijgen, welke de vijand niet enkel brandschade geeft, maar ook kan dienen als een turboboost. Best handig in sommige modi, daar het sterkste zijn lang niet altijd het doel is. Ontwikkelaar Mayor Games beschrijft ook zaken als payloads beschermen en het zoeken naar verborgen voorwerpen in een arena die een gevaar voor alle spelers is en bovendien maar blijft veranderen.
Nieuws
Bel je vrienden: Elemental Brawl is nu beschikbaar
Party-pret voor de hele club

Door Sil Hendriks
24
Ik heb er nooit een geheim van gemaakt dat ik mijn vertier in gaming nagenoeg exclusief haal uit singleplayer-titels. Toch is mijn geschiedenis hier en daar gekenmerkt door samenspel, vooral naast elkaar op de bank in de verschillende delen van Super Smash Bros..
Even tussendoor: we geven deze maand Grixx Wireless Headset weg. Meedoen kost tien seconden, gewoon kort uitleggen waarom jij hem verdient. Doe mee →
Laatste artikelen

Nieuws
The Blood of Dawnwalker krijgt een fysieke versie
door Peter Beckers

Nieuws
De WOI-simulatie Gallipoli verschijnt op 20 augustus
door Samuel Lutters

Artikel
FunQuarter #635: Pokémomentje
door Sil Hendriks

Nieuws
Wil je toch fysieke games? Hier vind je een manier hoe
door Peter Beckers

Nieuws
Tides of Annihilation is zijn hoofdrolspeelster kwijt
door Mario Heurter
Google
Maak van GameQuarter jouw voorkeursbron op Google
Stel GameQuarter in als je voorkeursbron en mis nooit meer het laatste gaming nieuws wanneer je zoekt op Google.
Voeg GameQuarter toe als voorkeursbron
Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie