Op de website eyegazegames.com van SpecialEffect is een nieuwe browsergame uitgebracht. Hij is zo toegankelijk mogelijk gemaakt, zodat ook mensen met zware handicaps ook deze racer kunnen spelen. Dit doen ze door de auto’s te laten besturen door middel van eye-tracking.
“Open Drive is één van de twaalf games op de site waar de focus is gelegd op de toegankelijkheid voor spelers die afhankelijk zijn van het sturen met de ogen, zodat het ze mogelijk wordt gemaakt om games te spelen met familie en vrienden,” zegt Bill Donegan, SpecialEffect’s Projects Manager. “Alle games zijn gemaakt om te spelen in de browser met als doel om zoveel mogelijk barrières weg te houden en deze game voor zoveel mogelijk mensen benaderbaar te maken over de hele wereld.
De game ondersteunt de meeste eye-tracking devices die momenteel uit zijn, zoals de Tobii Eye Tracker 5. Het enige dat je nodig hebt is een browser en de game is te spelen. Ook is deze racer te spelen met controller of toetsenbord.
Nieuws
Bestuur een auto met je ogen met de nieuwe game Open Drive
Door Peter Beckers
0
Even tussendoor: we geven deze maand Grixx Wireless Headset weg. Meedoen kost tien seconden, gewoon kort uitleggen waarom jij hem verdient. Doe mee →
Laatste artikelen

Artikel
FunQuarter #634: Zin om te zingen?
door Sil Hendriks

Nieuws
Europese Unie: "Wij kunnen niet voorkomen dat Sony stopt met het maken van discs"
door Peter Beckers

Nieuws
Stemacteur in Kingdom Come: Deliverance: "het heeft me geen extra werk opgeleverd"
door Peter Beckers

Nieuws
Warframe gaat naar een ander sterrenstelsel
door Mario Heurter

Nieuws
id Software laat voor het eerst van zich horen na ontslagronde en stelt gamers gerust
door Stefan van den Broek
Google
Maak van GameQuarter jouw voorkeursbron op Google
Stel GameQuarter in als je voorkeursbron en mis nooit meer het laatste gaming nieuws wanneer je zoekt op Google.
Voeg GameQuarter toe als voorkeursbron
Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie