Een in-game-samenwerking met de Witcher geeft spelers de mogelijkheid zich te transformeren tot monsterjagers, met de nieuwe cosmetische armor ornamenten, en zich te uiten als de iconische Geralt of Rivia uit de Witcher met de nieuwe emote en finisher!
Verder kunnen spelers hun Sparrow, ship en Ghost shell een nieuwe bijpassende look geven. Ook is er met de grootste uitverkoop van het jaar, de Bungie Black Friday Sale, een kans om het nieuwe Wishing-Well embleem, behorende bij dit seizoen, te bemachtigen bij een aankoop in de Bungie Store. Deze zal later ook beschikbaar worden tijdens Season of the Wish!

Gelukkig zullen de spelers niet lang hoeven wachten op het nieuwe seizoen : Season of the Wish en deze epische samenwerking gezien deze uitkomen op 28 november!