hotness 11
CAPTURED 2
News

CAPTURED 2 heeft nu een eigen Steam-pagina

Voeg hem toe aan je Wishlist als je durft

Gepost door

Mensen die mij kennen weten dat ik erg hou van horror games. Ik speel ze zo vaak dat inmiddels er wel iets moet gebeuren om mij flink te laten schrikken. Ik moet zeggen dat ik niet zeker weet of CAPTURED 2 daarin slaagt. Dat betekent niet dat het een slechte horror game wordt.

De ontwikkelaars van CAPTURED 2 hebben found footage horror gebruikt als hun bron van inspiratie en dit is terug te zien in de trailer. Je ziet daar dat iemand met een goedkope camera en een zaklamp door een huis loopt en wat dingen zien die misschien wat vreemd zijn.

Zo zie je een wandelende telefoon met een smiley met scherpe tanden en een huis dat veel te veel lijkt op een doolhof. Ook is er een pop die lijkt op een nogal aggresieve versie van de mascotte van de Efteling.

CAPTURED 2 zal uitkomen in het laatste kwartaal van dit jaar op de PC via Steam.

0 reacties op "CAPTURED 2 heeft nu een eigen Steam-pagina"