De componisten achter de soundtrack zijn het Franse elektronische duo Justice. Zij gingen daarvoor de samenwerkte aan met onder meer Gesaffelstein. Om mensen alvast warm te maken hebben ze de nieuwe single Pusher alvast uitgebracht. Voor deze song werkte Justice ook al samen met de Franse elektronische muziekproducent Gesaffelstein.
De soundtrack is niet het enige nummer dat je kunt beluisteren, want voor GTA VI maakte ze het album GTA 6: Original Score met dertig nummers. Flower in a Hurricane is een van de nummers die op het album te vinden is, daarvoor werd leverde meerdere artiesten een bijdrage, waaronder Tame Impala, SZA en King Gizzard & The Lizard Wizard. Daarnaast bevat het album digitale bonustracks die op alle versies beschikbaar zijn.
De soundtrack verschijnt digitaal en als dubbel-cd en driedubbel-lp. In tegenstelling tot de game is er dus een fysiek exemplaar te koop. Je kunt inmiddels op diverse streamingdiensten het album alvast bestellen. Ook zijn de fysieke exemplaren al te pre-orderen.






Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie