Als een van de grotere third-party websites voor Steam keys, heeft Fanatical de nodige bekende en terugkerende bundelformats. Maar voor de meeste is de Killer Bundle-serie toch wel een van de beste.
Deze is nu terug met alweer zijn achttiende deel, waarin je elf games krijgt voor € 7,99, al bestaat ook een optie voor € 4,99 voor acht games. In dat geval krijg je keys voor Warhammer 40.000: Gladius - Relics of War, Shadow Tactics: Blades of the Shogun, Rise of Industry + 2130 DLC, Overpass, Help Will Come Tomorrow, Hotshot Racing en Sundered: Eldritch Edition.
De drie games die je extra krijgt voor je extra drie euro zijn vervolgens Kingdom Come: Deliverance en de From the Ashes en Band of Bastards DLC voor dit spel.
Let op: GameQuarter schrijft dit bericht in de hoop zijn lezers te wijzen op voor hun interessante game(-gerelateerde) aanbiedingen. Deze inhoud wordt niet gesponseerd door Fanatical of de betrokken uitgevers en ontwikkelaars, noch zijn die op de hoogte gebracht van het bestaan van dit bericht.
Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie