In een bericht op X heeft Nintendo aangekondigd dat ze vanaf 27 mei het woord 'My' hebben weggehaald uit de naam van de Nintendo Store. Dit hebben ze gedaan vanaf meerdere X accounts die het platform rijk is.
De reden waarom het woord My uit de naam wordt weggehaald heeft waarschijnlijk de reden dat het woord My meer de te lang maakt dan dat het nut heeft. De keuze om het te veranderen naar 'alleen' Nintendo Store is vanuit dat perspectief helemaal niet vreemd.
Een andere reden die genoemd wordt is om de titel van deze online winkel recht te trekken met de titel van de Nintendo Store app. Deze heet tenslotte alleen maar Nintendo Store en Nintendo wil kennelijk heel graag dat de namen in dit geval gelijk zijn.
Een andere organisatie die dit op deze manier heeft gedaan is Meta. Toen Facebook nog relatief klein was heette de site The Facebook. Het lidwoord in de titel ligt echter efficiëntie in de weg en al snel werd het alleen maar Facebook. De rest is geschiedenis.
Nintendo is vrij duidelijk geweest dat, ondanks de minimale naamswijziging, de Nintendo Store inhoudelijk verder niets zal veranderen.








Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie