Digitaal distributieplatform GoodOldGames strooit momenteel met kortingen. Tijdens hun insomnia uitverkoop verkopen ze honderd games met soms wel 90% korting.
De reden dat het de titel Insomnia krijgt, is niet omdat je nachten op blijft om te kunnen spelen. Het verkoopmodel dat gehanteerd wordt verplicht je juist achter je computer te blijven. GOG zal namelijk steeds maar een game ter beschikking stellen, waarvan een beperkt aantal exemplaren beschikbaar is. Op het moment dat deze op zijn, gaat gelijk de volgende game de verkoop in.
Op het moment van schrijven zijn onder andere Leisure Suit Larry: Love For Sail, Papers Please en Divinity: Dragon Commander al in de aanbieding geweest. Wie weet dus wat we nog voor moois krijgen!






Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie