De feestdagen zijn natuurlijk bedoeld om door te brengen met de familie. Voor vele van ons is het echter ook een uitgelezen kans om eens lekker te gamen. En dat veroorzaakte wat onvoorziene problemen voor de servers van GT Sport.
De racegame van Sony werd namelijk met zoveel extra verkeer overspoeld, dat de automatische beveiliging tegen externe aanvallen werd getriggerd, waardoor de servers als voorzorgsmaatregel offline werden gehaald. Dat is natuurlijk al vervelend, maar dat geldt dubbel voor GT Sport, daar de game grotendeels onspeelbaar is zonder een online verbinding.
De servers zijn ondertussen weer bereikbaar en er is bevestigd dat er niet daadwerkelijk een aanval heeft plaatsgevonden. De servers zijn echter in de tussentijd wel ruim een dag onbereikbaar geweest.








Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie