GameQuarter
Inloggen
GameQuarter logo
  • Content

    Nieuws

    Gaming nieuws en updates

    Reviews

    Game beoordelingen

    Previews

    Vooruitblik op nieuwe games

    Artikels

    Columns, lijstjes en andere

    Giveaways

    Win gratis games en prijzen

  • Community & Media

    GameQuarter Podcast

    Onze wekelijkse podcast

    Gamebar Podcast

    Podcast van onze Gamebar-vrienden

  • Over Ons

    Over Ons

    Wie we zijn en wat we doen

    Auteurs

    Ontmoet onze schrijvers

    Werken Bij

    Word onderdeel van het team

    Contact

    Contacteer ons team

GameQuarter.be - Gaming Nieuws, Reviews & Previews

Het Nederlandse gaming platform voor het laatste nieuws, uitgebreide reviews en exclusieve previews van je favoriete games.

Volg ons:

Discord

Chat met de community

  1. Home
  2. Nieuws
Nieuws

Hello Games reageert op de problemen met No Man's Sky

Door Sil Hendriks
12/8/2016bijna 10 jaar geleden
0
Ga jij op onze kosten naar gamescom dit jaar?
GIVEAWAYNog 13 dagen

Ga jij op onze kosten naar gamescom dit jaar?

Met Summer Game Fest in minder dan twee weken tijd voelt het allicht niet zo, maar gamescom komt al ...

Doe mee en WIN

No Man's Sky is pas enkele dagen uit en is nu al een van de meest besproken games op het internet. Helaas niet enkel in goede zin, want de game wordt geplaagd door de nodige bugs, issues en crashes. Hello Games laat echter weten hier volop mee bezig te zijn.

In een blogpost over dit onderwerp laat Sean Murray weten dat ze al bezig zijn aan een patch om de bekende bugs aan te pakken en dat ze tevens personeel in dienst hebben genomen om andere bugs voor te zijn. Dit nieuwe Quality Assurance team is zelfs nog groter dan het daadwerkelijke ontwikkelteam en zal naast het QA-team van Sony werken.

De patch waar nu aan gewerkt wordt, zou in de zeer nabije toekomst beschikbaar moeten zijn, maar tot het zover is heeft Murray enkele workarounds online gezet die problemen in de meeste gevallen oplossen.

  1. Als je denkt dat je vast zit of je schip niet kan bereiken, willen we je erop wijzen dat je eeuwig de jetpack kan gebruiken zolang je tegen een ondergrond aan zit.
  2. Als je een fout hebt gemaakt, kun je terug naar een van je eerdere savefiles in het Options Menu
  3. Als je schip ergens hebt achtergelaten waar je niet meer bij kan, kun je het oproepen via landing pads of beacons die je kunt vinden bij de meeste gebouwen of points of interests.
  4. De problemen met de pre-order bonus doen zich voor doordat de namen van de schepen in-game anders worden weergegeven dan tijdens het inwisselen van de code. Het Alpha Vector ship is Domanish S84 in-game en Rezosu AZ65 is Final Shadow XIV.
  5. Mocht je bij je bonus een schip met hyperdrive krijgen, en je wisselt hierna van schip waardoor je gestrand bent, dan zal de game je in het overgrote deel van de gevallen zelf naar een NPC leiden die je een nieuwe hyperdrive geeft. In de andere gevallen wilt het herstarten van de console helpen.

De laatste, en waarschijnlijk belangrijkste, aankondiging die Murray heeft gedaan, is dat ze bij de volgende patch de crashes willen aanpakken. Het aantal spelers en de lengte van hun speelsessies viel veel hoger uit dan Hello Games had gedacht, waardoor ze hier niet op voorbereid waren.

 

 

Auteur

Sil Hendriks avatar
Sil Hendriks

Eindredacteur

Delen

Laatste artikelen

Ubisoft+ Premium Cover
Nieuws4 uur geleden

Iedereen kan bijna een week Ubisoft+ Premium proberen

door Sil Hendriks

Commodore Callback
Nieuws4 uur geleden

Commodore komt met een Linux based smartphone

door Sil Hendriks

Assassin's Creed shadows
Nieuws4 uur geleden

Assassin's Creed Shadows: Black Tides heeft een trailer gekregen

door Mario Heurter

Itch Cover
Nieuws6 uur geleden

Deze pikante bundel keert terug naar Itch

door Sil Hendriks

Civilization VII
Nieuws7 uur geleden

Hotseat Multiplayer komt volgende week naar Civilization VII met de 1.4.1-update.

door Samuel Lutters

Bekijk alle artikelen →
Google

Maak van GameQuarter jouw voorkeursbron op Google

Stel GameQuarter in als je voorkeursbron en mis nooit meer het laatste gaming nieuws wanneer je zoekt op Google.

Voeg GameQuarter toe als voorkeursbron

Reacties (0)

Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers

Plaats een reactie

Reacties laden...

Partners & Links

GameQuarter PodcastGamebar PodcastDiscord Server

Ontwikkeld door

Creative Crowd logoCreative Crowd
Privacyverklaring•Gebruiksvoorwaarden

© 2026 GameQuarter.be. Alle rechten voorbehouden.

GameQuarter Discord

Stefan Vonhosen
Stefan Vonhosen Ik ook🤪
Stefan Vonhosen
Stefan Vonhosen Ik was Batman coop met m’n vriendin aan t spelen
Patrick
Patrick Die eerst domain in Shadows is al amper te doen joh
Mario (also known as Coola)
Mario (also known as Coola) 🤣🤣🤣 . Ik had het gisteren over piccolo en een hoofd ader die knapt. Vandaag…
Patrick
Patrick Ik ben gestopt 😄
Doe mee op Discord