BlizzCon is weer een vol evenement het komende weekend en niet iedereen kan in Anaheim zijn. Daarom zijn veel streams live te zien via Twitch en YouTube. Om een beetje duidelijkheid te geven waar je wat kunt vinden heeft Blizzard een artikel op zijn website geplaatst waar alles te vinden is.
Wil jij meer gaan voor het algemene verhaal dat Blizzard te vertellen heeft? Bekijk dan onderstaande video, want daar wordt de live registratie van het evenement gedaan.
Er wordt niet al te veel verwacht van deze BlizzCon. Het zal vooral veel nieuws zijn voor World of Warcraft, omdat die twintig jaar bestaat. Het zal gaan over World of Warcraft: Midnight en wat men daarvan kan verwachten. Ook zal er vast wel iets worden laten zien van de volgende expension The Last Titan. Dat mag ook wel, want het is inmiddels drie jaar geleden dat er een zeer spectaculaire trailer werd laten zien van een enorm zwaard dat iemand met heel sterke armen in de grond had gestopt. Het wordt nu weleens tijd om te weten wie dat heeft gedaan.

Verder zal er mogelijk iets worden genoemd over Camelot. Om de een of andere reden komt dit woord de laatste tijd steeds vaker voor op plekken waar men praat over World of Warcraft, maar waar het precies over gaat is niet helemaal duidelijk. Sommige mensen spreken over een volledig nieuwe MMORPG van Blizzard, maar dit is zo'n sterk gerucht dat ik er geen artikel over heb geschreven. Wat het echter wel is, is verder volstrekt onbekend.






Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie