Redout staat al voor jaren bekend om zijn supersnelle gameplay. Iedere keer weten ze weer de racegame-liefhebber te amuseren door te racen op ongehoorde snelheid. Nu is het jouw beurt om in Redout 2 door de geluidsbarrière te knallen.
Redout 2 is eigenlijk een typisch vervolgdeel voor een racegame. Het concept is hetzelfde, maar dan met meer van alles. Met meer dan 1000 kilometer per uur ga je sneller dan ooit, er is nog uitgebreidere career mode, 36 unieke race tracks, diverse multiplayer-modi mogen uiteraard niet ontbreken en er zijn twaalf verschillende chassis die je volledig kunt aanpassen naar jouw voorkeur.
Er is een standaard versie en een Deluxe Edition te koop. In de Deluxe Edition zit naast de basisgame ook de Season Pass. Deze biedt op zijn beurt toegang tot de twee toekomstige DLC-pakketten met nieuwe locaties en meer.
De game komt uit voor de PlayStation consoles, de Xbox Consoles en op de PC via Steam en de Epic Games Store.
Nieuws
Knal door de geluidsbarrière met Redout 2
Door Peter Beckers
0
Laatste artikelen

Nieuws
De PlayStation 5 slikt nu ook PlayStation 2 discs
door Sil Hendriks

Nieuws
Dave The Diver onthult Subnautica crossover
door Kenneth Van de Poel

Review
Study § Steady
door Sil Hendriks

Artikel
De jacht naar platina: vijf platinums die ik zou hebben zonder die éne reden
door Sil Hendriks
Nieuws
Final Fantasy VII doet mee in Sonic Racing: CrossWorlds
door Sil Hendriks
Google
Maak van GameQuarter jouw voorkeursbron op Google
Stel GameQuarter in als je voorkeursbron en mis nooit meer het laatste gaming nieuws wanneer je zoekt op Google.
Voeg GameQuarter toe als voorkeursbron
Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie