Wat eveneens is veranderd, maar niet zo zeer opvalt, zijn zeventien icoontjes die spelers kunnen kiezen als hun avatar op het systeem. Deze zijn voornamelijk van Mario en Pikmin, om ze zo in lijn te brengen met hun nieuwe look, al zijn de meeste verschillen heel erg subtiel, zoals je kunt zien in onderstaand overzicht.
Nieuws
Nintendo Switch update verandert ook profielavatars
Al moet je er wel echt op letten

Door Sil Hendriks
0
Met firmware update 20.0.0 die gisteren werd uitgebracht voor de Nintendo Switch, is het voor gamers eindelijk mogelijk om games met elkaar uit te wisselen via Virtual Game Cards. Ook is de lay-out van het homescreen veranderd en zijn er voorbereidingen getroffen voor de Nintendo Switch 2.
Even tussendoor: we geven deze maand PS5 key voor Denshattack! weg. Meedoen kost tien seconden, gewoon kort uitleggen waarom jij hem verdient. Doe mee →
Laatste artikelen

Nieuws
Fysieke exemplaren Halo: Campaign Evolved te vroeg verzonden en spelers kunnen al aan de slag
door Stefan van den Broek

Nieuws
Street Fighter 6 toont nieuwe vechter Yasmine in Character Guide
door Stefan van den Broek

Nieuws
Jagex lanceert RuneScape-MONOPOLY-bordspel
door Samuel Lutters

Nieuws
Vakbond van Rockstar is groter dan ooit en kan de ontwikkelstudio dwingen te worden erkend
door Peter Beckers

Nieuws
Marvel's Wolverine krijgt een spectaculaire story trailer
door Mario Heurter
Google
Maak van GameQuarter jouw voorkeursbron op Google
Stel GameQuarter in als je voorkeursbron en mis nooit meer het laatste gaming nieuws wanneer je zoekt op Google.
Voeg GameQuarter toe als voorkeursbron
Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie