De Free Beer update vervult een eerdere belofte met de toevoeging van een brouwerij. Hier kunnen spelers pils brouwen of, indien ze vanavond de Bob op de wagen zijn, Elderberry Juice. Tegelijkertijd is voedselconsumptie in zijn geheel op de schop genomen, zodat je er niet meer mee wegkomt om altijd hetzelfde te serveren. Je Pagonians moeten nu gevarieerd eten om bonussen te krijgen zoals een snellere groei van de bevolking. Nieuwe overzichten helpen daarbij.
Wat ook is uitgebreid, is de Map Editor. Nu kun je compleet eigen scenario's maken op maps van allerlei groottes, met eigen teksten, karakters, objectives en meer. Tel er dus maar op dat we spoedig heel wat hommages gaan zien.
In het geval van Meadowsong trekken spelers naar een nieuw eiland. Hier hebben heksen huis gehouden en als gevolg is de grond onvruchtbaar, zijn inwoners verzwakt en uitgehongerd, en houden roofdieren niet langer hun afstand. Spelers krijgen nieuwe kopzorgen met deze uitdagingen en moeten zich toeleggen op het verbeteren van de leefomstandigheden voordat ze fatsoenlijk een dorp kunnen laten groeien. Je gaat immers een sterk volk nodig hebben als je de heksen, en de Withering die zij brengen, wilt verdrijven.
Om deze nieuwe storyline het hoofd te bieden, voegt Meadowsong nieuwe gebouwen, goederen, planten en dieren toe aan het spel, welke bedoeld zijn om bijvoorbeeld medicatie te maken. Ook kun je de challange ''The Withering'' en ''Witches' Coven'' spelen op gegenereerde maps.







Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie