hotness 0
Grand Theft Auto VI Cover
News

Schijvers voor GTA 6 zijn verzocht minder grof te zijn tegenover 'transgenders en andere minderheden'

Mogen ze dan extra grof zijn tegenover meerderheden?

Gepost door

Rockstar Games zou de schrijvers achter Grand Theft Auto VI hebben gevraagd om 'minder grof' te zijn tegenover transgenders en andere minderheden. Dit meldde Jason Shreier voor Bloomberg.

De reden waarom de mensen bij Rockstar Games dit verzoek hebben ingediend bij de schrijvers, is onbekend, maar kan redelijk makkelijk worden geraden. GTA staat erom bekend dat het geen blad voor de mond neemt om maatschappelijk gevoelige onderwerpen op de hak te nemen. De gevoelige onderwerpen zijn kennelijk nu zo gevoelig dat het misschien beter is een beetje rustig aan te doen.

Verder werd in het artikel ook aangegeven dat de ontwikkeling van deze toekomstige hit, want zo kun je het nu alvast noemen, pas echt gestalte kreeg in 2018, nadat Red Dead Redemption 2 was afgerond. Ook zal de veel energie in de Online-modus voor de game worden gestoken, want dit is tenslotte de reden waarom GTA 5 nu nog steeds zo'n hit is.

Voor diegene die, net als velen op de redactie, zin heeft in dit nieuwe deel van deze gigantisch succesvolle serie, kunnen in ieder geval nog eens genieten van de trailer.

0 reacties op "Schijvers voor GTA 6 zijn verzocht minder grof te zijn tegenover 'transgenders en andere minderheden'"