Vandaag bracht THQ na onder andere Electronic Arts en Ubisoft hun jaarcijfers naar buiten. De samenvatting hiervan was te vinden in het grote World Economy Report en liet zowel goed als slecht nieuws zien.
Het goede nieuws is dat Udraw maar liefst 1.2 miljoen keer over de toonbank is gegaan in 2010. De directeur van THQ voegde hier aan toe: "Dit intellectuele eigendom geeft THQ een nieuwe kans op groei, gefocust op innovatieve en creatieve gameplay. We hadden deze cijfers pas rond de wereldwijde release verwacht in maart 2011. Onze verwachtingen zijn dus ook ruimschoots overtroffen".
Een andere grote geldmachine is niet onverwacht Smackdown VS Raw 2011. De game is met 2.7 miljoen verkochte exemplaren een groot succes te noemen. Toch konden deze games niet voorkomen dat THQ rode cijfertjes ziet. Een exact bedrag is niet voor het publiek zichtbaar, maar wel staat vermeld dat men met ongeveer 12% minder winst had dan het jaar ervoor.
In de kwartaalcijfers stond echter dat men een verlies had van 11 miljoen euro ten opzichte van hetzelfde kwartaal 2009. Dit is een daling van 10.6% en bracht de nettowinst op 228 miljoen euro.
Nieuws
THQ brengt jaarverslag naar buiten
Door Sil Hendriks
0
Laatste artikelen

Review
Halo: Campaign Evolved
door Stefan van den Broek

Nieuws
ARC Raiders schrapt voorlopig Expeditions en gaat deze herzien
door Stefan van den Broek

Nieuws
Infinity Nikki is alweer bij versie 2.9 aanbeland
door Sil Hendriks

Nieuws
Final Fantasy XII is nu ook samen te spelen
door Sil Hendriks

Nieuws
De Nintendo Switch 2 is spoedig een dijk van een JRPG rijker
door Sil Hendriks
Google
Maak van GameQuarter jouw voorkeursbron op Google
Stel GameQuarter in als je voorkeursbron en mis nooit meer het laatste gaming nieuws wanneer je zoekt op Google.
Voeg GameQuarter toe als voorkeursbron
Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie