Eerder deze week werd Battlefield 2042 officieel onthuld. Toen werd al duidelijk dat de nieuwe Battlefield-game zich volledig richt op de multiplayer, wat inhoud dat er geen singleplayer of campaign is.
Oskar Gabrielson, general manager van DICE, heeft aan GamesRadar laten weten dat deze keuze is gemaakt om de volledige focus op de multiplayer te kunnen leggen. Dit moet onder andere resulteren in een kwalitatief betere game. DICE wilt zich volledig richten op de drie verschillende multiplayer-ervaringen. Hierdoor is ervoor gekozen om de singleplayer te laten schieten. Gabrielson geeft verder aan dat de wereld van Battlefield 2042 zich zal ontwikkelen als live service en dat dit met name door de ogen van Specialists zal plaatsvinden.
Dit weekend kunnen we de eerste gameplay van Battlefield 2042 verwachten. DICE heeft aangegeven deze 13 juni aan de wereld te tonen. Hieronder kun je de eerste trailer (nogmaals) bekijken.
Je mist nu XP & voortgang
Verdien XP door te reageren op "Waarom Battlefield 2042 geen singleplayer krijgt"
+5 XP
Per artikel gelezen
+50 XP
Voor daily login
Level up & exclusieve giveaways
Join Discord community
Laatste artikelen

Nieuws
Take-Two Interactive is vol vertrouwen dat Grand Theft Auto VI in November uit zal komen
door Peter Beckers

Nieuws
Nieuwe maand, nieuwe Game Pass toevoegingen
door Doeke Kleppe

Nieuws
Sunsoft brengt deze zomer zes van diens klassiekers naar één fysieke collectie
door Sil Hendriks

Nieuws
Het gaat de goede kant op: 5v5 in Highguard mag blijven
door Sil Hendriks

Nieuws
Vier de jaar van het paard nu in Super Animal Royale
door Sil Hendriks
Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie