hotness 0
Kingdom Come: Deliverance II Cover
News

Warhorse geeft Kingdom Come: Deliverance II gratis weg

Mits je aan bepaalde voorbeelden hebt voldaan

Gepost door

Warhorse Studio's Kingdom Come: Deliverance II was een van de hoogtepunten van Summer Game Fest en gezien de hype rondom de trailers, kan er geen twijfel over bestaan dat de game en de studio de nodige goodwill hebben verzameld. Een klein maar veelzeggend gebaar kan echter wonderen doen.

Het bedrijf doet exact dit, nu blijkt dat zij die eerder de originele game hebben gesteund op Kickstarter of hun eigen website, en daarbij minimaal de Duke tier hebben gekozen, Kingdom Come: Deliverance II gratis en voor niets gaan krijgen. Geluiden hierover doken dinsdag voor het eerst op op Reddit en zijn ondertussen officieel bevestigd.

Op Reddit krijgt de actie, zoals je kon verwachten, een hoop lof. Niet enkel van zij die ervan profiteren, maar ook van gamers die nog aan het twijfelen waren over een aankoop. Verschillende geven aan dat dit reden is om het spel het voordeel van de twijfel te geven, waardoor de kans groot is dat ze meer sales hebben gewonnen met dit gebaar dan dat ze gratis weg gaan geven.

0 reacties op "Warhorse geeft Kingdom Come: Deliverance II gratis weg"