GameQuarter
Inloggen
GameQuarter logo
  • Content

    Nieuws

    Gaming nieuws en updates

    Reviews

    Game beoordelingen

    Previews

    Vooruitblik op nieuwe games

    Artikels

    Columns, lijstjes en andere

    Giveaways

    Win gratis games en prijzen

  • Community & Media

    GameQuarter Podcast

    Onze wekelijkse podcast

    Gamebar Podcast

    Podcast van onze Gamebar-vrienden

  • Over Ons

    Over Ons

    Wie we zijn en wat we doen

    Auteurs

    Ontmoet onze schrijvers

    Werken Bij

    Word onderdeel van het team

    Contact

    Contacteer ons team

GameQuarter.be - Gaming Nieuws, Reviews & Previews

Het Nederlandse gaming platform voor het laatste nieuws, uitgebreide reviews en exclusieve previews van je favoriete games.

Volg ons:

Discord

Chat met de community

  1. Home
  2. Nieuws
Nieuws

Wat heeft Evolve naast de traditionele modus te bieden? IGN onthult een nieuwe modus

Door Luuk Aussems
26/11/2014meer dan 11 jaar geleden
0

IGN heeft een nieuwe modus van de langverwachte game Evolve onthuld. Tot nu toe hebben we slechts kennisgemaakt met één modus, waarin vier Hunters één monster moeten uitschakelen. Het spelen van één modus blijft natuurlijk niet lang leuk, waardoor Turtle Rock Studios nog meer modi beschikbaar zal stellen in Evolve.

Even tussendoor: we geven deze maand Grixx Wireless Headset weg. Meedoen kost tien seconden, gewoon kort uitleggen waarom jij hem verdient. Doe mee →

IGN heeft een nieuwe modus van de langverwachte game Evolve onthuld. Tot nu toe hebben we slechts kennisgemaakt met één modus, waarin vier Hunters één monster moeten uitschakelen. Het spelen van één modus blijft natuurlijk niet lang leuk, waardoor Turtle Rock Studios nog meer modi beschikbaar zal stellen in Evolve.

De modus die vandaag is onthuld heeft de naam 'Nest' meegekregen. Opnieuw nemen vier Hunters het op tegen één monster, maar deze keer is het niet de opdracht van de Hunters om het monster uit te schakelen. In Nest moeten de jagers namelijk zes eieren kapot maken, die natuurlijk beschermd worden door het monster. Als dit de Hunters niet lukt in tien minuten, wint het monster.

Dit brengt natuurlijk de nodige tactieken met zich mee, aangezien besloten moet worden of je als een groep op jacht gaat naar de eieren of individueel. IGN beweert dat als één groep gaan niet efficient is, en daarom in groepen van twee werken het slimste is. Dit zorgt er echter wel voor dat de Hunters kwetsbaar zijn als het monster besluit om tot de aanval over te gaan.

Het monster kan ook gebruikmaken van verschillende tactieken. Hij kan namelijk één van zijn eieren opofferen die dan uitkomt, waardoor het monster een door de computer bestuurde kompaan krijgt. Als je hiervoor kiest word je echter ook meer kwetsbaar, aangezien de Hunters op dat moment een ei minder hebben om kapot te maken. Keuzes, keuzes, keuzes.

Snap je nog steeds niet hoe de modus in elkaar zit? In de onderstaande video speelt IGN de modus zes minuten lang. Vanaf 10 februari is Evolve verkrijgbaar op de PC, PlayStation 4 en Xbox One.

Auteur

L
Luuk Aussems

Auteur

Delen

Win een van de twee wireless headsets van Grixx
GIVEAWAYNOG 18 DAGEN

Win een van de twee wireless headsets van Grixx

Gratis meedoen.

Laatste artikelen

Call of Duty: Modern Warfare 4
Nieuws1 uur geleden

Activision heeft data voor (open) beta van Call of Duty: Modern Warfare 4 bekendgemaakt

door Stefan van den Broek

Palworld
Nieuws1 uur geleden

Pocketpair, de ontwikkelaar van Palworld, start grote wervingscampagne

door Samuel Lutters

Gears of War E-Day Cover
Nieuws1 uur geleden

Xbox laat meer weten over hoe ze in de toekomst om zullen gaan met exclusieve titels

door Peter Beckers

War of westeros
Nieuws1 uur geleden

Volgende Game of Thrones-game is uitgesteld

door Samuel Lutters

Honkai: Star Rail Cover
Nieuws11 uur geleden

Dit mag je verwachten van Tohsaka Rin in Honkai: Star Rail

door Sil Hendriks

Bekijk alle artikelen →
Google

Maak van GameQuarter jouw voorkeursbron op Google

Stel GameQuarter in als je voorkeursbron en mis nooit meer het laatste gaming nieuws wanneer je zoekt op Google.

Voeg GameQuarter toe als voorkeursbron

Reacties (0)

Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers

Plaats een reactie

Reacties laden...
Win Grixx Wireless Headset — gratis, één e-mailDoe mee

Partners & Links

GameQuarter PodcastGamebar PodcastDiscord Server

Ontwikkeld door

Creative Crowd logoCreative Crowd
Privacyverklaring•Gebruiksvoorwaarden

© 2026 GameQuarter.be. Alle rechten voorbehouden.

GameQuarter Discord

Stefan Vonhosen
Stefan Vonhosen Laatste duik
Sil, Giver of Games
Sil, Giver of Games Volgende deel van mij game hol is klaar
Samuel
Samuel wow
Sil, Giver of Games
Sil, Giver of Games 😄
Samuel
Samuel Ik heb hem nog niet uitgespeeld, dus ik ga het grijze skippen :p Maar ik vind he…
Doe mee op Discord