GameQuarter
Inloggen
GameQuarter logo
  • Content

    Nieuws

    Gaming nieuws en updates

    Reviews

    Game beoordelingen

    Previews

    Vooruitblik op nieuwe games

    Artikels

    Columns, lijstjes en andere

    Giveaways

    Win gratis games en prijzen

  • Community & Media

    GameQuarter Podcast

    Onze wekelijkse podcast

    Gamebar Podcast

    Podcast van onze Gamebar-vrienden

  • Over Ons

    Over Ons

    Wie we zijn en wat we doen

    Auteurs

    Ontmoet onze schrijvers

    Werken Bij

    Word onderdeel van het team

    Contact

    Contacteer ons team

GameQuarter.be - Gaming Nieuws, Reviews & Previews

Het Nederlandse gaming platform voor het laatste nieuws, uitgebreide reviews en exclusieve previews van je favoriete games.

Volg ons:

Discord

Chat met de community

  1. Home
  2. Previews
Previews

TEKKEN 8: Kunimitsu

De dochter komt opnieuw via DLC

TEKKEN 8: Kunimitsu
Door David Dejaeghere
25/5/20263 dagen geleden
64

Kunimitsu maakte haar intrede al in 1994 in de originele TEKKEN, waar ze als sub-boss en rivale van Michelle Chang furore maakte. Ze keerde terug in TEKKEN 2, maar dook daarna enkel nog op in de Tag Tournament spin-offs. In TEKKEN 7: Fated Retribution kreeg ze een opvolger: niet dezelfde Phantom Thief, maar nu haar dochter, die zowel naam en ninjutsu van haar moeder erfde. Het is diezelfde Kunimitsu die terugkeert in TEKKEN 8.

Ga jij op onze kosten naar gamescom dit jaar?
GIVEAWAYNog 34 dagen

Ga jij op onze kosten naar gamescom dit jaar?

Met Summer Game Fest in minder dan twee weken tijd voelt het allicht niet zo, maar gamescom komt al ...

Doe mee en WIN

Officieel vecht Kunimitsu met een opnieuw uitgewerkte gevechtsstijl die Manji Ninjutsu heet. Dit is een fictieve stijl van de Manji-clan, welke ze deelt met Yoshimitsu. Dit combineert Kunimitsu met tantojutsu, een gevechtskunst met korte messen. Dit vertaalt in het spel naar snelle dashes, acrobatische mobiliteit, projectiles na een combo-starter en bewegingen. Haar kit draait rond stance-pressure via Katon en Setsunagake. Heat maakt haar nog een pak sneller zoals je wel kan verwachten. Haar nieuwe Rage Art is lekker spektakel met heel wat typische japanese stijlgeving.

Kunimitsu Preview Build

Stijl en Presentatie

Het nieuwe design zet haar traditionele look verder, waarbij nu vooral een typische japanse kleur combinatie van rood wit en goud gebruikt word. De Japanse kitsune-stijl is nog steeds alomtegenwoordig, maar het mysterie van vroegere delen is volledig weg. Net als in TEKKEN 7 zie je haar vaak zonder masker. Ze speelt nu ook haar masker kwijt mid-combat als je wat slaag moet verduren, maar je kan dat in de customization ook gewoon zelf permanent weglaten en haar ongemaskerd spelen.

Kunimitsu Preview Build

Naast haar default fox-masker is er trouwens ook een Oni-geïnspireerde variant. Outfit twee is een recolor en nummer drie is een schoolgirl variant. Haar laatste, vierde outfit is dan weer haar volledige Tekken 7-look, inclusief de vossenstaartjes. Die staarten zijn in haar andere outfits niet aanwezig.

customization & outfits

Kunimitsu Preview Build
Kunimitsu Preview Build
Kunimitsu Preview Build
Kunimitsu Preview Build
Kunimitsu Preview Build
Kunimitsu Preview Build

Auteur

David Dejaeghere avatar
David Dejaeghere

Directeur-Hoofdredacteur

Reacties (3)

Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers

Plaats een reactie

Reacties laden...

Partners & Links

GameQuarter PodcastGamebar PodcastDiscord Server

Ontwikkeld door

Creative Crowd logoCreative Crowd
Privacyverklaring•Gebruiksvoorwaarden

© 2026 GameQuarter.be. Alle rechten voorbehouden.

Verwachting

Kunimitsu gaat de game niet op z'n kop zetten, maar is wel een prima toevoeging aan een roster die qua speelstijl opvallend braaf blijft. Van dichtbij speelt Kunimitsu als een close-quarter rushdown en lijkt ze behoorlijk eng. Maar houd een beetje afstand en ze wordt een pak minder bedreigend want ze moet dichtbij geraken om haar moveset te benutten en dat gat is exploiteerbaar. Daar komt bij dat heel wat van haar moves negatieve frames hebben on block, dus wie haar druk doorstaat, krijgt sowieso zijn beurt terug. Dat maakt haar risk-reward verrassend gezond voor zo'n snel personage. Ze is rap, maar ze blijft simpel te lezen. Ik denk dat de developers goed doorhebben dat de agressieve 50/50-stijl van de game niet meer prettig aanvoelt en Kunimitsu daarop hebben gefinetuned. Het resultaat is een welkome, gebalanceerde start van Season 3 De grote vraag is dan natuurlijk hoe ze straks online standhoudt tegen spelers die wel leren afstand te bewaren of net niet.

Screenshots

Kunimitsu Preview Build
Kunimitsu Preview Build
Kunimitsu Preview Build
Kunimitsu Preview Build
Kunimitsu Preview Build
Kunimitsu Preview Build
Kunimitsu Preview Build
Kunimitsu Preview Build
Kunimitsu Preview Build
Kunimitsu Preview Build
20260523180048_1
Kunimitsu Preview Build

Delen

Laatste artikelen

Cat Island Petrichor Cover
Review6 uur geleden

Cat Island Petrichor

door Sil Hendriks

Dragon Quest XII: Beyond Dreams
Nieuws6 uur geleden

Dragon Quest XII: Beyond Dreams komt na vijf jaar stilte met een nieuwe trailer

door Peter Beckers

Songs of the Past Coverart
Nieuws7 uur geleden

The Witcher 3 krijgt twaalf jaar na release alsnog een derde uitbreiding

door David Dejaeghere

Economisch Gamen Logo
Artikel9 uur geleden

Economisch gamen: Overname eBay door Gamestop

door Mark Dijkstra

Street Fighter 6 Cover
Nieuws14 uur geleden

Street Fighter toont nieuwe outfits voor vier personages

door Sil Hendriks

Bekijk alle artikelen →

GameQuarter Discord

Goblin
Goblin Resident evil 4 of Resident evil 4 Remake
PvdW90
PvdW90 Remake
Goblin
Goblin noice
obitwan_kenobi
obitwan_kenobi Remake heeft betere gameplay, maar gewone deel 4 heeft lekker cheesy verhaal. Du…
Goblin
Goblin sowieso
Doe mee op Discord