Activision onderneemt verdere stappen om het cheaters in Call of Duty: Warzone moeilijk te maken. Dat blijkt uit een blogpost.
Dit wordt gedaan door een ‘Damage Shield’ toe te voegen aan het RICOCHET Anti-Cheat systeem. Het schild zorgt ervoor dat spelers die niet cheaten meer damage kunnen incasseren van spelers die dat wel doen. Daarnaast kunnen spelers die wel eerlijk spelen meer schade aanrichten bij de cheatende spelers. Het bedrijf laat weten deze gevechten nauwlettend in de gaten te houden en ervoor te zorgen dat het systeem niet in werking treed wanneer dit niet van toepassing is.
Call of Duty: Warzone kampt al geruime tijd met cheater, daarom heeft Activision het RICOCHET Anti-Cheat systeem in het leven geroepen.
Nieuws
Activision onderneemt nieuwe stappen tegen cheaters in Call of Duty: Warzone
Door Stefan van den Broek
0
Even tussendoor: we geven deze maand Grixx Wireless Headset weg. Meedoen kost tien seconden, gewoon kort uitleggen waarom jij hem verdient. Doe mee →
Laatste artikelen

Nieuws
Blackbeard keert terug in Black Tides: The Curse of Blackbeard
door Mario Heurter

Nieuws
Ex-director van The Witcher 3: "Het uitstellen van de volgende generatie consoles hoeft niet slecht te zijn"
door Peter Beckers

Nieuws
Belangrijke analyst voorspelt dat in 2027 er bijna 20% minder consoles verscheept gaan worden
door Peter Beckers

Nieuws
Nieuwe update voor Assassin's Creed Black Flag Resynced moet cutscene-probleem op pc verhelpen
door Samuel Lutters

Nieuws
Compulsion Games is opzoek naar nieuw werk nu zij onafhankelijk zijn van XBOX
door Stefan van den Broek
Google
Maak van GameQuarter jouw voorkeursbron op Google
Stel GameQuarter in als je voorkeursbron en mis nooit meer het laatste gaming nieuws wanneer je zoekt op Google.
Voeg GameQuarter toe als voorkeursbron
Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie