Dat beweert althans ontwikkelaar Untold Tales in een nieuwe trailer van het spel, waarin het benadrukt dat de game leuker is met vrienden. Met online multiplayer, local splitscreen en lokale drop it en drop out is het in ieder geval makkelijk om op te zetten, dus als je mensen kent die de game spelen, zou je bijna gek zijn om het op zijn minst niet eens te proberen.
Nieuws
Bang-On Balls: Chronicles wordt nog leuker met vrienden
Dat beweert de nieuwe trailer althans

Door Sil Hendriks
0
Misschien ben je al bezig met Bang-On Balls: Chronicles. Misschien ben je jezelf er zelfs al kostelijk mee aan het vermaken. Maar misschien, heel misschien kan het nog wel beter?
Even tussendoor: we geven deze maand Grixx Wireless Headset weg. Meedoen kost tien seconden, gewoon kort uitleggen waarom jij hem verdient. Doe mee →
Laatste artikelen

Nieuws
Wyrmscraig, een nieuw eiland, is toegevoegd aan Old School RuneScape
door Samuel Lutters

Nieuws
Composer Mick Gorden speelt binnenkort voor het eerst de legendarische soundtrack van DOOM live
door Peter Beckers

Nieuws
Tom Holland vertelt over zijn favoriete video game
door Peter Beckers

Nieuws
Speel vanaf nu originele Nintendo 64 games op je moderne TV met de M64
door Stefan van den Broek

Nieuws
Dungeons & Dragons krijgt een Star Wars-uitbreiding
door Stefan van den Broek
Google
Maak van GameQuarter jouw voorkeursbron op Google
Stel GameQuarter in als je voorkeursbron en mis nooit meer het laatste gaming nieuws wanneer je zoekt op Google.
Voeg GameQuarter toe als voorkeursbron
Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie