GameQuarter
Inloggen
GameQuarter logo
  • Content

    Nieuws

    Gaming nieuws en updates

    Reviews

    Game beoordelingen

    Previews

    Vooruitblik op nieuwe games

    Artikels

    Columns, lijstjes en andere

    Giveaways

    Win gratis games en prijzen

  • Community & Media

    GameQuarter Podcast

    Onze wekelijkse podcast

    Gamebar Podcast

    Podcast van onze Gamebar-vrienden

  • Over Ons

    Over Ons

    Wie we zijn en wat we doen

    Auteurs

    Ontmoet onze schrijvers

    Werken Bij

    Word onderdeel van het team

    Contact

    Contacteer ons team

GameQuarter.be - Gaming Nieuws, Reviews & Previews

Het Nederlandse gaming platform voor het laatste nieuws, uitgebreide reviews en exclusieve previews van je favoriete games.

Volg ons:

Discord

Chat met de community

  1. Home
  2. Nieuws
Nieuws

Ben je daadwerkelijk onverslaanbaar in Invincible VS?

Je kunt het nu bewijzen

Ben je daadwerkelijk onverslaanbaar in Invincible VS?
Door Sil Hendriks
1/5/20262 maanden geleden
38

Met alweer zijn vijfde seizoen op komst, kon het niet anders als dat de immens populaire Invincible-serie op den duur zou worden uitgebreid met een videogame. Een serie over superhelden is immers laag hangend fruit als het aankomt op licentie games. Skybound Entertainment heeft deze taak op zich genomen en het resultaat is nu speelbaar op PC, PlayStation 5 en Xbox Series X|S.

Even tussendoor: we geven deze maand Grixx Wireless Headset weg. Meedoen kost tien seconden, gewoon kort uitleggen waarom jij hem verdient. Doe mee →

Invincible VS is echter meer dan een fighter met daarin karakters uit de serie. Het is gemaakt in nauwe samenwerking met het team dat ook achter de serie zit, waaronder Co-Executive Producer Helen Leigh, Co-Creator Robert Kirkman en de stemmen van J.K. Simmons, Gillian Jacobs, Jason Mantzoukas, Michael Dorn, Jay Pharaoh, Grey DeLisle, Phil LaMarr, Ross Marquand, Melise, Shantel VanSanten en Todd Williams. Zij worden versterkt door Tierra Whack, die een gloednieuw personage vertolkt genaamd Ella Mental.

Meestal in games als deze, is zo'n karakter een gimmick voor de story mode. Niet in Invincible VS. De Story Mode is bedoeld als een extra episode van de serie, die zich qua gebeurtenissen situeert in de tweede helft van het derde seizoen en 25 minuten aan nieuwe cinematics krijgt om dat kracht bij te zetten. Mental krijgt bovendien binnenkort haar eigen origin story in de lopende stripreeks, waarmee ze officieel onderdeel wordt van de canon. Dit verhaal wordt gemaakt door Cory Walker en Robert Kirkman, waarbij de tweede overduidelijk in zijn nopjes is als we naar de press release kijken:

“Het is op de best mogelijke manier surrealistisch om betrokken te zijn bij Invincible VS – het is bijna onwerkelijk om deze wereld, waar we jaren aan hebben gewerkt, terug te zien in een fighting game,” aldus Kirkman. “Ik moet ook toegeven dat ik niet bepaald een pro ben in fighting games, dus als ik dit kan oppakken en er plezier aan beleef, kan iedereen dat. Het team heeft de chaos en persoonlijkheid van het universum echt weten te vangen, en de personages bewegen, slaan en vernietigen elkaar precies zoals je zou hopen. Fans gaan er enorm van genieten om er eindelijk zelf in te stappen en die schade uit te delen.”

Die trots is niet misplaatst, zo wist onze eigen David eerder deze week al te vertellen in zijn review. Met achttien karakters, een solide story mode en combat die goed voelt en bruut oogt is Invincible VS zoveel meer dan enkel een licentietitel. Het is een fighter op zich en dat is ook waar ontwikkelaar Quarter Up op mikte. Het heeft immers al ervaring met fighters en daar pronkt het graag mee in de press release:

“Wij hebben hard gewerkt aan Invincible VS, en als grote fans van zowel Invincible als fighting games hier bij Quarter Up is het ontzettend bevredigend om de game eindelijk met spelers te kunnen delen,” aldus Mike Willette, Executive Producer van Invincible VS. “Quarter Up is opgericht door voormalige leden van het team achter Killer Instinct (2013), en we hebben die ervaring met fighting games ingezet bij het ontwikkelen van een competitief 3v3-systeem met grote impact. Onze focus lag op het vastleggen van de authenticiteit, intensiteit, snelheid, brutaliteit en het gewicht van het universum, terwijl we ervoor zorgden dat elke wedstrijd heerlijk speelt.”

Duidelijk taal dus! Maar als dat je niet overtuigd heeft, is de launch trailer hieronder te vinden.

Auteur

Sil Hendriks avatar
Sil Hendriks

Eindredacteur

Delen

Win een van de twee wireless headsets van Grixx
GIVEAWAYNOG 24 DAGEN

Win een van de twee wireless headsets van Grixx

Gratis meedoen.

Laatste artikelen

Black Tides: The Curse of Blackbeard
Nieuws4 uur geleden

Blackbeard keert terug in Black Tides: The Curse of Blackbeard

door Mario Heurter

The Blood of the Dawnwalker Preview-3
Nieuws6 uur geleden

Ex-director van The Witcher 3: "Het uitstellen van de volgende generatie consoles hoeft niet slecht te zijn"

door Peter Beckers

Consoles Cover
Nieuws7 uur geleden

Belangrijke analyst voorspelt dat in 2027 er bijna 20% minder consoles verscheept gaan worden

door Peter Beckers

Assassin's Creed: Black Flag Resynced Cover
Nieuws9 uur geleden

Nieuwe update voor Assassin's Creed Black Flag Resynced moet cutscene-probleem op pc verhelpen

door Samuel Lutters

South of Midnight Cover
Nieuws12 uur geleden

Compulsion Games is opzoek naar nieuw werk nu zij onafhankelijk zijn van XBOX

door Stefan van den Broek

Bekijk alle artikelen →
Google

Maak van GameQuarter jouw voorkeursbron op Google

Stel GameQuarter in als je voorkeursbron en mis nooit meer het laatste gaming nieuws wanneer je zoekt op Google.

Voeg GameQuarter toe als voorkeursbron

Reacties (1)

Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers

Plaats een reactie

Reacties laden...
Win Grixx Wireless Headset — gratis, één e-mailDoe mee

Partners & Links

GameQuarter PodcastGamebar PodcastDiscord Server

Ontwikkeld door

Creative Crowd logoCreative Crowd
Privacyverklaring•Gebruiksvoorwaarden

© 2026 GameQuarter.be. Alle rechten voorbehouden.

GameQuarter Discord

Natascha
Natascha En daar is ook de gelijknamige quest op gebaseerd.
Natascha
Natascha Je vindt het zelfs terug als easter egg in Cyberpunk. Dat vond ik wel heel cool…
Topher
Topher ik neem mijn woorden terug inzake steam deck op vinted. de site staat helemaal v…
Peter
Peter Dat wordt zeker gewaardeerd
obitwan_kenobi
obitwan_kenobi Domme term vind ik dat... simp.
Doe mee op Discord