GameQuarter
Inloggen
GameQuarter logo
  • Content

    Nieuws

    Gaming nieuws en updates

    Reviews

    Game beoordelingen

    Previews

    Vooruitblik op nieuwe games

    Artikels

    Columns, lijstjes en andere

    Giveaways

    Win gratis games en prijzen

  • Community & Media

    GameQuarter Podcast

    Onze wekelijkse podcast

    Gamebar Podcast

    Podcast van onze Gamebar-vrienden

  • Over Ons

    Werken Bij

    Word onderdeel van het team

    Auteurs

    Ontmoet onze schrijvers

GameQuarter.be - Gaming Nieuws, Reviews & Previews

Het Nederlandse gaming platform voor het laatste nieuws, uitgebreide reviews en exclusieve previews van je favoriete games.

Volg ons:

Discord

Chat met de community

  1. Home
  2. Nieuws
Nieuws

Beter laat dan nooit: Dragon Quest VII Reimagined krijgt een launch trailer

Deze wil je niet missen

Beter laat dan nooit: Dragon Quest VII Reimagined krijgt een launch trailer
Door Sil Hendriks
7/2/2026ongeveer 2 maanden geleden
43

Dragon Quest VII Reimagined, de tweede remake van volgens velen het beste deel in de Dragon Quest-serie, is nu al twee dagen beschikbaar. Maar om de een of andere reden, heeft Nintendo Benelux er nu pas aan gedacht de launch trailer online zetten. Dat is echter meer dan genoeg excuus voor ons om weer even over het spel te praten.

Win een exemplaar van PRAGMATA voor PlayStation 5 of PC
GIVEAWAYNog 13 dagen

Win een exemplaar van PRAGMATA voor PlayStation 5 of PC

Doe mee en WIN

Hoewel ikzelf deze versie niet onder handen heb mogen nemen, recenseerde ik bijna tien jaar geleden al de eerste remake op 3DS, welke toen een 89% scoorde. Destijds noemde ik het een ''een avontuur dat zich kan meten met de besten, niet enkel qua grootte, maar ook qua diepgang. Je moet echter wel zelf het voortouw nemen om alles te ontdekken, want je kunt heel veel missen als je enkel het hoofdverhaal volgt.''

De Reimagined-versie is ogenschijnlijk nog beter, want deze mocht David van een review voorzien en kreeg 90%. Het stroomlijnen van de ervaring voor een meer gebalanceerd avontuur viel in de smaak en ook over de nieuwe artstyle was hij zeer te spreken. In zijn conclusie stelde hij dat ''Dragon Quest VII Reimagined slaagt in iets wat bijna onmogelijk klinkt: het wegknippen van content als een positief punt neerzetten. De flow van het origineel is zo drastisch verbeterd dat dit zonder twijfel de definitieve versie van dit verhaal is. De visuele stijl is een schot in de roos, de orkestrale soundtrack verwent je oren en de quality-of-life-aanpassingen maken het toegankelijk zonder de klassieke ziel te verliezen. Ben je fan van Dragon Quest of heb je zin in een klassieke JRPG? Dan is dit een no-brainer. Maar ook als cozy avontuur voor tussendoor speelt deze titel dankzij alle verbeteringen als een trein.''

Hebben deze citaten, of allicht de launch trailer, je lekker gemaakt voor deze game? Dan is die nu te koop op Xbox Series X|S, Nintendo Switch en Switch 2, PC en PlayStation 5.

Auteur

Sil Hendriks avatar
Sil Hendriks

Eindredacteur

Delen

Laatste artikelen

Bunny’s Rent-a-Mom Agency Cover
Review9 uur geleden

Bunny’s Rent-a-Mom Agency

door Sil Hendriks

PlayStation 6 Cover
Nieuws16 uur geleden

PlayStation 6 zou wel eens vies duur kunnen gaan worden

door Sil Hendriks

Ubisoft Cover
Nieuws16 uur geleden

Ubisoft wordt aangeklaagd voor het sluiten van The Crew

door Peter Beckers

Carmageddon Cover
Nieuws16 uur geleden

Gamers zijn betere chauffeurs volgens studies

door Sil Hendriks

Mario Kart World GameChat
NieuwsGisteren

Nintendo probeert GameChat een zetje te geven door het gebruik te belonen

door Sil Hendriks

Bekijk alle artikelen →

Reacties (1)

Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers

Plaats een reactie

Reacties laden...

Partners & Links

Headliner.nlGameQuarter PodcastGamebar PodcastDiscord Server

Ontwikkeld door

Creative Crowd logoCreative Crowd
Privacyverklaring•Gebruiksvoorwaarden

© 2026 GameQuarter.be. Alle rechten voorbehouden.