Er zijn gamers die een bepaald spel ondertussen zo vaak gespeeld hebben dat ze het bij wijze van nog met de ogen dicht uit kunnen spelen. Probeer dat maar eens met The Legend Of Zelda: Ocarina Of Time, zonder dat je de game ooit gezien hebt.
Dit is precies wat een YouTuber genaamd MegaTgarrett deed. MegaTgarrett, die als Terry Garrett door het dagelijkse leven gaat, is namelijk blind. Hij speelde de game dan ook niet op basis van geheugen of zicht, maar op basis van geluiden, quicksaves en trial-and-error. Dit proces nam hij volledig op en is terug te kijken op zijn YouTube-kanaal.
Wees echter voorbereid op een flinke zit. Garrett deed er namelijk maar liefst vijf jaar over om de game uit te spelen. Daar valt echter niets van te zeggen, gezien zijn fysieke gesteldheid. Mocht je enkel het euforische moment willen zien waarin de game wordt uitgespeeld? Dan kun je hieronder de laatste video vinden.






Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie