Het is alweer een tijd geleden dat FuturLab de opvolger van PowerWash Simulator heeft aangekondigd. En nu, na verschillende teasers en kleine onthullingen, hebben ze de officiële gameplay trailer uitgebracht.
In de trailer laten ze je verschillende van de nieuwe en verbeterde mechanics zien. Zo hoef je nu niet langer de ladder en steiger te gebruiken, maar heb je een schaarlift die je naar nieuwe hoogtes brengt en een mechanisch stoeltje aan een katrol. Hiermee kun je makkelijker op die moeilijk te bereiken plekjes komen die we allemaal kennen. Ook zien we een nieuwe tool om makkelijker die grote vloeroppervlakte mee schoon te maken. Deze dweil op steroïde gaat sneller door het vuil op de vloer dan ooit tevoren.
Sommige levels bestaan nu uit meerdere fases. Zo zie je in de trailer een ondergrondse WC omhoog komen, nadat je het dak hiervan hebt schoongemaakt. Verder heb je bewegende en interactieve objecten in de levels, zoals een rijdende achtbaan of een schiettent. Op die manier weet elk van de 38 levels uit de career mode je weer te verrassen.
In de trailer zie je ook een kleine sneak peek van je nieuwe basis, waar je spullen voor kunt schoonmaken om deze te voorzien van een leuke inrichting. In deze basis zien we ook een oude bekende terug, namelijk Ulysses en haar kittens, die je in de eerste game hebt geadopteerd. Natuurlijk kun je ze aaien en reizen ze met je mee naar de levels.
We hebben dus weer genoeg om het vuil de baas te zijn.
0 reacties op "De gameplay trailer van PowerWash Simulator 2 is een “DING”"
Gelieve eerst in te loggen of te registreren om een reactie te plaatsen a.u.b.
Log in of registreer hier