We krijgen er echter wel drie en Sony heeft nu onthuld wat deze zullen zijn. We beginnen met Hunt: Showdown 1896 voor de PlayStation 5. Deze extraction shooter vraagt je alleen of samen met maximaal twee vrienden monsters uit te schakelen terwijl je probeert loot te verzamelen, andere teams te ontwijken en veilig bij het extraction point te komen.
Hierna krijgen we F1 25, eveneens enkel voor PlayStation 5. Natuurlijk is het niet het nieuwste deel in de serie, maar kijkende naar de review van Stefan hoeft dat de pret niet te drukken. Vooral Braking Point was in zijn optiek erg de moeite waard.
De hekkensluiter is Earth Defense Force: World Brothers 2, welke zowel op PlayStation 4 als PlayStation 5 kan worden gespeeld. Hierin kun je aan de slag met karakters uit alle EDF games, zelfs de spin-offs, om de strijd aan te gaan met vijanden uit de gehele serie of andere spelers.
Naast gratis games, zijn er ook bundels voor allerlei games, waarvan de meeste een Halloween-thema hebben. Zo is er voor Call of Duty: Warzone de Horror Bundle, krijgt Hunt: Showdown 1896 vanaf 6 oktober een speciale Starter Pack en zal Overwatch op 7 oktober volgen met de Dragur Reinhardt + 5 Tier skips Pack.






Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie