GameQuarter
Inloggen
GameQuarter logo
  • Content

    Nieuws

    Gaming nieuws en updates

    Reviews

    Game beoordelingen

    Previews

    Vooruitblik op nieuwe games

    Artikels

    Columns, lijstjes en andere

    Giveaways

    Win gratis games en prijzen

  • Community & Media

    GameQuarter Podcast

    Onze wekelijkse podcast

    Gamebar Podcast

    Podcast van onze Gamebar-vrienden

  • Over Ons

    Over Ons

    Wie we zijn en wat we doen

    Auteurs

    Ontmoet onze schrijvers

    Werken Bij

    Word onderdeel van het team

    Contact

    Contacteer ons team

GameQuarter.be - Gaming Nieuws, Reviews & Previews

Het Nederlandse gaming platform voor het laatste nieuws, uitgebreide reviews en exclusieve previews van je favoriete games.

Volg ons:

Discord

Chat met de community

  1. Home
  2. Nieuws
Nieuws

EA blaast hoog van de toren

Door Sil Hendriks
20/2/2011meer dan 15 jaar geleden
0
Ga jij op onze kosten naar gamescom dit jaar?
GIVEAWAYNog 29 dagen

Ga jij op onze kosten naar gamescom dit jaar?

Met Summer Game Fest in minder dan twee weken tijd voelt het allicht niet zo, maar gamescom komt al ...

Doe mee en WIN

De CEO van Electronic Arts kent waarschijnlijk niet de uitdrukking ''bescheidenheid siert de mens''. Want anders had hij niet het volgende gezegd.

In een statement aan de pers beweert hij onder andere dat zijn bedrijf verreweg het beste gameportfolio heeft in de gehele game-industrie. Verder zegt hij dat ze geleerd hebben van hun fouten door hun series teveel te pushen met te snel een nieuw deel wat ten koste ging van kwaliteit. Andere uitspraken waren onderstaande:

"HD-gaming is een snel groeiende markt, waarin nieuwe intellectuele eigendommen ontstaan die zich kunnen verspreiden over verschillende platformen." Riccitiello noemt Mass Effect, FIFA en Dead Space als voorbeelden. Dead Space 2 gaat als warme broodjes over de toonbank, maar er zal een Dead Space 3 nodig zijn om die 5 miljoen-grens te bereiken."

"EA digital is het snelst groeiende onderdeel van ons bedrijf en wij zijn het snelst groeiende bedrijf in de huidige game-industrie", legt Riccitiello uit. Hij voegt hier als voorbeeld aan toe dat het nieuwe microtransactiemodel één van de meest winstgevende online verkoopmodellen is. "Mensen betalen blijkbaar niet graag voor games. Het 'speel eerst, betaal later'-model is erg aantrekkelijk voor de hedendaagse gamer."

De gamepers had toch ook wat wel aanmerkingen hierop. Zo spreekt GameInfo bijvoorbeeld ''Nu Activision het zwarte schaap is geworden weet EA met mooie praatjes zichzelf de hemel in de prijzen. Maar laten we niet vergeten dat hun ook van schade en schande wijzer zijn geworden en dat die schade nog lang niet gerepareerd is.'' En ondergetekende zegt: ''Kwaliteit boven kwantiteit beste EA dan komt het allemaal weer goed met jullie''.

Auteur

Sil Hendriks avatar
Sil Hendriks

Eindredacteur

Delen

Laatste artikelen

You're A Scalper, Aren't You? Cover
Nieuws3 uur geleden

Nieuwe game op Steam laat je de strijd met scalpers aangaan

door Sil Hendriks

Nintendo Switch 2 Cover
Nieuws4 uur geleden

Nintendo voorziet backwards compatibility-lijst van Switch 2 van een update

door Sil Hendriks

A Minecraft Movie Squared Cover
Nieuws6 uur geleden

A Minecraft Movie-vervolg krijgt titel en...Herobrine!?

door Sil Hendriks

Sonic CD Cover
Nieuws12 uur geleden

Voormalige SEGA-topman hint naar remake van klassieke Sonic-titel

door Sil Hendriks

logo stop killing games
Nieuws14 uur geleden

Stop Killing Games gaat nu ook naar de Verenigde Staten

door Peter Beckers

Bekijk alle artikelen →

Reacties (0)

Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers

Plaats een reactie

Reacties laden...

Partners & Links

GameQuarter PodcastGamebar PodcastDiscord Server

Ontwikkeld door

Creative Crowd logoCreative Crowd
Privacyverklaring•Gebruiksvoorwaarden

© 2026 GameQuarter.be. Alle rechten voorbehouden.

GameQuarter Discord

Goblin
Goblin mijn kobo koste meer
Topher
Topher komt enorm close tegenwoordig
Topher
Topher jammer dat de mijne nog zo goed is
Topher
Topher anders kocht ik die ook
Goblin
Goblin wel benieuwt naar
Doe mee op Discord