Het lijkt erop dat EA ook weet dat dit een ondergesneeuwd kindje gaat worden, daar de traditionele launch trailer voor de titel in geen velden of wegen te bekennen is. In plaats daarvan ontving GameQuarter een e-mail met een kort woordje van UFC SVP of Global Consumer Products Tracey Bleczinski en Lead Producer Nate McDonald. Laten we met de eerste beginnen:
''UFC 5 heeft de meest geavanceerde features die we ooit hebben gezien in een vechtsporttitel en EA heeft elk aspect van dit spel naar het volgende niveau gebracht. Met elk nieuw deel van de EA Sports UFC-serie is ons doel om een leuke en entertainende game te maken die meer realisme en een diepgaandere, meer betrokken UFC-ervaring biedt. EA Sports heeft wederom de standaard gezet voor vechtsporttitels en een knockout met UFC 5 geleverd, de beste versie van de game tot op heden.''
- Tracey Bleczinki
''De energie van onze gedreven fans en onze samenwerking met de UFC hielpen ons om generatie verbeterende MMA gameplay te bereiken. Frostbite en de Real Impact System zijn game changers en gecombineerd met het debuut van de Cinematic K.O. Replay, naadloze houtgrepen en een door de echte wereld aangedreven Fight Week-ervaring, is UFC 5 zo echt als dat het wordt.''
- Nate McDonald
Het Real Impact System is hét selling point van deze UFC en zou schade aan vechters op een nieuw niveau tot leven moeten brengen. Niet enkel zie je nu beter waar de klappen goed geraakt hebben door nieuwe fluid physics, blood & sweat particle systems en maar liefst meer dan 64.000 verschillende combinaties voor schade aan het gezicht, maar schade heeft zelfs impact op hoe vechters presteren. Een dichtgeslagen oog zal zorgen voor minder precisie en een gewond been verminderd snelheid. En dit zijn slechts enkele voorbeelden. Meer hierover legde EA Sports afgelopen maand al uit in een deep dive, welke we voor het gemak hieronder hebben bijgevoegd.






Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie