GameQuarter
Inloggen
GameQuarter logo
  • Content

    Nieuws

    Gaming nieuws en updates

    Reviews

    Game beoordelingen

    Previews

    Vooruitblik op nieuwe games

    Artikels

    Columns, lijstjes en andere

    Giveaways

    Win gratis games en prijzen

  • Community & Media

    GameQuarter Podcast

    Onze wekelijkse podcast

    Gamebar Podcast

    Podcast van onze Gamebar-vrienden

  • Over Ons

    Over Ons

    Wie we zijn en wat we doen

    Auteurs

    Ontmoet onze schrijvers

    Werken Bij

    Word onderdeel van het team

    Contact

    Contacteer ons team

GameQuarter.be - Gaming Nieuws, Reviews & Previews

Het Nederlandse gaming platform voor het laatste nieuws, uitgebreide reviews en exclusieve previews van je favoriete games.

Volg ons:

Discord

Chat met de community

  1. Home
  2. Nieuws
Nieuws

Gerucht: het team achter Prince of Persia: The Lost Crown mag mogelijk alsnog ideeën pitchen bij Ubisoft

Een fijne gedachte dat deze ontwikkelaars nog een kans zouden krijgen

Gerucht: het team achter Prince of Persia: The Lost Crown mag mogelijk alsnog ideeën pitchen bij Ubisoft
Door Peter Beckers
16/4/20263 maanden geleden
31

Het verhaal achter de ontwikkeling van Prince of Persia: The Lost Crown kan een succesverhaal genoemd worden. Niemand verwachtte er echt iets van, maar toen de game uitkwam, waren de reacties uiterst positief. Toch werd, tot ieders verbazing, de studio gesloten door Ubisoft. Maar nu zijn er toch geruchten dat ze weer ideeën pitchen bij deze gigant.

Even tussendoor: we geven deze maand Grixx Wireless Headset weg. Meedoen kost tien seconden, gewoon kort uitleggen waarom jij hem verdient. Doe mee →

Er werden meer dan een miljoen exemplaren van deze game verkocht en ik denk dat dat boven alle verwachtingen was. Toch vond uitgever Ubisoft dat Prince of Persia: The Lost Crown kennelijk niet goed genoeg was en werd de studio gesloten. Voor iedereen was het een verrassing. Ze zullen dan ook enorm opgelucht zijn dat ze het toch weer mogen proberen.

Un an et demi après cette vidéo youtu.be/8HgkIyq0emY, des petits oiseaux me glissent que la core team Prince of Persia The Lost Crown a reçu le feu vert d’Ubisoft pour se reformer et pitcher des idées de jeux. Je n’en sais pas plus et je ne veux pas, laissons-les cook 💜

— Gauthier 'Gautoz' Andres // Origami-ami (@gautoz.cool) 2026-04-15T15:50:46.730Z

Hoewel het bericht in het Frans is, kun je wel raden wat er wordt aangegeven. Maar het komt erop neer dat 'kleine vogeltjes' hebben verteld aan Gauthier ‘Gautoz’ Andres, dat er groen licht is gekomen vanuit Ubisoft om het team opnieuw op te richten.

Veel mensen zullen zich afvragen waarom er nu opeens wel weer ruimte is voor deze studio en het antwoord is heel eenvoudig: geen idee. Het zou best weleens te maken kunnen hebben met het feit dat Prince of Persia: The Sands of Time Remake werd geannuleerd, terwijl ze bij Ubisoft ook wel in moeten zien dat Prince of Persia een geliefde franchise is die meer aandacht verdient dan de Franse gamegigant ze geeft.

Auteur

P
Peter Beckers

Auteur

Delen

Win een van de twee wireless headsets van Grixx
GIVEAWAYNOG 23 DAGEN

Win een van de twee wireless headsets van Grixx

Gratis meedoen.

Laatste artikelen

Call of Duty: Black Ops 2 Cover
Nieuws0 uur geleden

Hackers slagen erin gamers uit Black Ops en Black Ops 2 multiplayer te gooien

door Sil Hendriks

Convergence Games
Live1 uur geleden

Convergence Games maakt zich op voor zijn eigen showcase

Secret Sauce Showcase
Nieuws1 uur geleden

Secret Sauce keert 16 juli terug voor zijn tweede showcase

door Sil Hendriks

Agent 64: Spies Never Die
Nieuws5 uur geleden

Agent 64: Spies Never Die krijgt een release-datum

door Peter Beckers

Denshattack! Cover
Review7 uur geleden

Denshattack!

door Sil Hendriks

Bekijk alle artikelen →
Google

Maak van GameQuarter jouw voorkeursbron op Google

Stel GameQuarter in als je voorkeursbron en mis nooit meer het laatste gaming nieuws wanneer je zoekt op Google.

Voeg GameQuarter toe als voorkeursbron

Reacties (0)

Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers

Plaats een reactie

Reacties laden...
Win Grixx Wireless Headset — gratis, één e-mailDoe mee

Partners & Links

GameQuarter PodcastGamebar PodcastDiscord Server

Ontwikkeld door

Creative Crowd logoCreative Crowd
Privacyverklaring•Gebruiksvoorwaarden

© 2026 GameQuarter.be. Alle rechten voorbehouden.

GameQuarter Discord

Mario (also known as Coola)
Mario (also known as Coola) Ik vind die scenes met lucy Baldwin ||zeker de scene waarin ze haar vader dood|…
PvdW90
PvdW90 Lucy Baldwin is ook een goede aanwinst door haar skills die ze je schip geeft.
PvdW90
PvdW90 Mja het is ook zeker niet slecht allemaal. Alleen kwaliteit is net iets minder.…
Mario (also known as Coola)
Mario (also known as Coola) https://youtu.be/kh9VnHbatpE?is=Z9MwCZO_l45GkDhS. Ben het eens met deze argument…
PvdW90
PvdW90 Zal het morgen wel even checken. Zit nu in een spannende voetbal wedstrijd.
Doe mee op Discord